Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
104 0 104 104 0

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
2. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Discus 21A I
3. Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX
4. Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class Ventus 2ax AXI
5. Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 BI
6. Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 95
7. CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW
8. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB
9. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
10. Czyż Judyta Poland 15m Class LS 8 LOT
11. Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG
12. Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI
13. Flis Jacek Poland 15m Class Discus 2A Y
14. Grabowski Lukasz Poland 15m Class SZD 56 Diana2 RP
15. Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A
16. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR
17. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
18. Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR
19. Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class ASG 29 QZ
20. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B
21. Larsen Poul Kim Denmark 15m Class Discus 2A D2
22. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
23. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS 8 AU
24. Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS
25. PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL
26. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax XY
27. Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YB
28. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 VZ
29. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class LS 8 TC
30. Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT
31. Trešlová Hana Czech Republic 15m Class LS 8 EU
32. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class Ventus B VT
33. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS
34. Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR
35. Vainius Joris Lithuania 15m Class ASG 29 M7
36. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
37. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
38. Zdun Mikołaj Poland 15m Class DuoDiscus POL
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arscott Tom United Kingdom Club Class LS-7 768
2. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
3. BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W2
4. Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG
5. Biela Stanisław Poland Club Class SZD 55 BS
6. Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2
7. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
8. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EMI
9. Franic Frane Croatia Club Class Jantar Std3 HR1
10. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD
11. Izdebski Wojciech Poland Club Class DG 101G G1
12. Izydorczak Mirek Poland Club Class Libelle Std 4040
13. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
14. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL
15. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR
16. Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class ASW 20 EW
17. Le Roux Nico South Africa Club Class Libelle H210 YI
18. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
19. McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02
20. Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS5
21. Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2
22. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
23. Novák Ivan Czech Republic Club Class LS 4 IX
24. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
25. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP
26. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF
27. Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI
28. Sawczuk Marek Poland Club Class ASW-20F SB
29. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class Cirus Std AM
30. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
31. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
32. SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 MZ
33. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A
34. Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class Pegase 101 RT
35. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
36. Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW
37. Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII
38. Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3
39. Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js- 1 18m B52
2. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB
3. Borovik Vitaly Russian Federation Россия Combi Class Nimbus 4M VB
4. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS3 JS3
5. Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT
6. Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL
7. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
8. DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DTI
9. Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77
10. Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO
11. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
12. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56
13. Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9
14. Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT
15. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class JSMD Single ZF
16. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
17. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD
18. Rasimavicius Vytautas Lithuania Combi Class JS1A-18 LRI
19. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
20. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
21. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
22. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
23. Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT
24. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA
25. Wolff Michael New Zealand Combi Class Arcus M 4
26. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
27. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.