Flight Challenge Cup Gliding 2018 08.04. - 19.04.2018 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
105 0 105 105 0

Riadni pretekári

15 m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arday Dániel Hungary Magyarország 15 m Class Discus 2a HAL
2. Arpáš Tibor Slovakia 15 m Class LS 8t HM
3. Bartczak Przemysław Poland 15 m Class LS8 A
4. Biedermann Joanna Poland 15 m Class Discus 2a I
5. Bordovský Ondřej Czech Republic 15 m Class ASG-29E - 15m QZ
6. Cink Miloslav Czech Republic 15 m Class LS8b JB
7. Czech Dariusz Poland 15 m Class Lak 19 DC
8. Czyz Judyta Poland 15 m Class LS8-18 LOT
9. Divok Maroš Slovakia 15 m Class Discus 2bx DI
10. Grabowski Lukasz Poland 15 m Class Diana-2 RP
11. István Réti Hungary Magyarország 15 m Class Ventus2A IR
12. Jiri Kusbach Czech Republic 15 m Class KKB15E B
13. Keher Ján Slovakia 15 m Class DISCUS CS DR
14. Klimasauskas Arturas Lithuania 15 m Class LS6 HX
15. Krejcirik Radek Czech Republic 15 m Class Ventus 2a AX
16. Kuzmickas Tomas Lithuania 15 m Class Lak19 ZM
17. Laho Benedikt Slovakia 15 m Class Discus 2ct 15m JH
18. Loužecký Pavel Czech Republic 15 m Class LS-8 FX
19. Motuza Vladas Lithuania 15 m Class Discus 2a FL
20. Nováková Dana Czech Republic 15 m Class LS-8 AU
21. Pavlík Jan Czech Republic 15 m Class LS8 JW
22. Pop Victor Romania România 15 m Class Discus 2a YA
23. Scarlat Norbert Alin Romania România 15 m Class Discus 2A YBI
24. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15 m Class GP 15E GP
25. Siodłoczek Mateusz Poland 15 m Class Discus 2a Y
26. Sitar Drahos Slovakia 15 m Class Ventus 2b VI
27. Trešlová Jana Czech Republic 15 m Class LS-8 EU
28. Trojan Pavel Czech Republic 15 m Class Duo Discus ZS
29. Vainius Joris Lithuania 15 m Class LS8 P2
30. Valečko Slavomír Czech Republic 15 m Class Discus CS IYB
31. Vancso Ambrus Vancso Hungary Magyarország 15 m Class Ventus bT PB
32. Vepřeková Jana Czech Republic 15 m Class LS-8 W8
33. Viskot Jan Czech Republic 15 m Class Discus 2a GX
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arkadiusz Bajura Poland Club Class Mini Nimbus C CC
2. Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Std Cirrus ZL
3. Benedikt Lukas Slovakia Club Class Janus CM T
4. Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f GC
5. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
6. Downar Arkadiusz Poland Club Class C-101A Pegase EM
7. Flis Jacek Poland Club Class Jantar Std 2 VI
8. Fousek Jiri Czech Republic Club Class Std. Cirrus LW
9. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus C DD
10. Górecki Zbigniew Poland Club Class LS1f C
11. Gudziunas Darius Lithuania Club Class Jantar std 2 NE
12. Izdebski Wojciech Poland Club Class DG-100 G1
13. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
14. Jarek Michaluk Poland Club Class Jantar 3 std LK
15. Jaszczuk Piotr United Kingdom Club Class ASW19B JAY
16. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MRrrr
17. Korom Attila Hungary Magyarország Club Class ASW20 MC
18. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
19. Krok Tomasz Poland Club Class SZD48 Jantar std. 3 BZ
20. Ligwiński Piotr Poland Club Class Jantar std 3 DA
21. Mach David Czech Republic Club Class Cirrus std. CX
22. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
23. Mikołajczyk Jerzy Poland Club Class LS 4 YL
24. Milner Tim United Kingdom Club Class Std Cirrus VS
25. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
26. Nowicki Daniel Poland Club Class ASW19B DN
27. Olivier Sven South Africa Club Class Cirrus std. UY
28. Pawlicki Karol Poland Club Class Jantar STD 3 BK
29. Peter Kassai Hungary Magyarország Club Class Discus 7W
30. Pieniazek Juliusz Poland Club Class SZD-55 Promyk QQ
31. Pienkowski Krzysztof Poland Club Class LS-4 KP
32. Piskata Petra Czech Republic Club Class std.cirrus XC
33. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std.cirrus PIF
34. Pýcha František Czech Republic Club Class Cirrus std JE
35. Ratz Jan Czech Republic Club Class Cirrus std. 07
36. Rzymanek Fryderyk Poland Club Class Jantar Std3 FR
37. Sawczuk Marek Poland Club Class ASW-20F SB
38. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
39. SMOLSKI TOMASZ Poland Club Class jantar st 3 VY
40. Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT
41. szczerba andrzej Poland Club Class jantar std-2 MZ
42. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS3 1A
43. Tamulenas Andrius Lithuania Club Class LS-4 IK
44. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
45. Woolley Adam Australia Club Class Cirus std XII
46. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Jantar Std 3 FSJ
47. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Borovik Vitalii Russian Federation Россия Combi Class Nimbus-4 VB
2. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52
3. Czeladzki Adam Poland Combi Class JS1-21 GOL
4. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2ct DJ
5. Dul Tomasz Poland Combi Class ASG 29 E DT
6. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
7. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CAR
8. Jarysz Piotr Poland Combi Class ASG29 PL
9. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56
10. Kawa Sebastian Poland Combi Class JS1 EVO 18m P
11. Kessler Andreas Romania România Combi Class ASG29 Es AK
12. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class JS1-A 18 ZF
13. Krzysztof Luniewski Poland Combi Class ASG 29Es RB
14. Michael Wolff, Herbert Pirker Austria Österreich Combi Class Arcus M 3
15. Mracek Roman Slovakia Combi Class ASG 29 QX
16. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
17. Panek Petr Czech Republic Combi Class JS1 Revelation IGC
18. Pechanec Marek Czech Republic Combi Class Arcus - M ARI
19. Polutnik + Krasovic Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET
20. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
21. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
22. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
23. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA
24. Zdzisław Bednarczuk Poland Combi Class ASG-29e ZB
25. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR

Náhradníci

15 m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.