Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
120 0 140 120 0

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
2. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Tbd Tbd
3. Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX
4. Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class TBA __
5. Borovik Vitaly Russian Federation Россия 15m Class GP15 VB
6. Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 TBC
7. Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 TBC
8. CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW
9. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB
10. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
11. Czyż Judyta Poland 15m Class TBD TBD
12. Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG
13. Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI
14. Flis Jacek Poland 15m Class TBD TBD
15. Grabowski Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
16. Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A
17. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR
18. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
19. Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR
20. Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class TBA TBA
21. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B
22. Kuzmickas Tomas Lithuania 15m Class Perlan2 TBD
23. Larsen Poul Kim Denmark 15m Class TBA TBA
24. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
25. Minskiy Anton Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a 02
26. Nováková Dana Czech Republic 15m Class xxx xx
27. Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS
28. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax Xy
29. Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YA
30. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
31. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class GP15 TS
32. Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT
33. Trešlová Hana Czech Republic 15m Class TBA TBA
34. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
35. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS
36. Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR
37. Vainius Joris Lithuania 15m Class TBA TBA
38. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
39. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Altrichter Paul Austria Österreich Club Class LS4 AX
2. Arscott Tom United Kingdom Club Class TBD TBD
3. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
4. BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W
5. Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG
6. Biela Stanisław Poland Club Class TBD TBD
7. Bordovská Anna Czech Republic Club Class Std. Cirrus BW
8. Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f neo GC
9. Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2
10. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
11. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
12. Franic Frane Croatia Club Class NA NA
13. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD
14. Grzegorzewicz Marek Poland Club Class Jantar Std MG
15. Izdebski Wojciech Poland Club Class Jantar 3 std SIG
16. Jaszczuk Piotr Poland Club Class ASW19B JAY
17. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL
18. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
19. Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
20. Le Roux Nico South Africa Club Class TBA TBA
21. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
22. McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02
23. Michaluk Jarek Poland Club Class Jantar 3std LK
24. Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS
25. Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2
26. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
27. Owsiany Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 3 CU
28. Pienkowski Krzysztof Poland Club Class LS4 KP
29. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP
30. Pískatá Petra Czech Republic Club Class Std Cirrus tbd
31. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF
32. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar standard 3 CI
33. RZYMANEK FRYDERYK Poland Club Class JANTAR STD3 FR
34. Sadowski Adam Poland Club Class Jantar Standard 2 SZD-48-1 B3
35. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
36. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
37. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
38. Smolski Tomasz Poland Club Class Jantar Std 3 VY
39. Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT
40. SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 mz
41. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A
42. Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class STD. Cirrus SN
43. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
44. Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW
45. Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII
46. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Jantar Std 3 FSJ
47. Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3
48. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
49. Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js-3 18m JS3
2. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB
3. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52
4. Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL
5. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
6. DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DT
7. Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77
8. Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO
9. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
10. Ichikawa Makoto Japan 日本 Combi Class TBA M
11. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CAR
12. Jean-Georges SCHWARTZ France Combi Class JS3 JG
13. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56
14. Kawa Sebastian Poland Combi Class TBD SK
15. Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9
16. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class ? ?
17. Luniewski Krzysztof Poland Combi Class ASG 29 Es RB
18. Majewski Andrzej Poland Combi Class ASG29E 29
19. Mracek Roman Czech Republic Combi Class . .
20. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
21. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD
22. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET
23. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
24. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
25. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
26. Svoboda Václav Czech Republic Combi Class LS8-18 301
27. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
28. Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT
29. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA
30. Wolff Michael New Zealand Combi Class JS1C/21 Pending
31. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
32. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arpas Tibor Slovakia 15m Class LS 8 HM
2. Mix Michael Denmark 15m Class LS8 SE
3. PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL
4. Laho Benedikt Slovakia 15m Class Discus2ct JH
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Novák Ivan Czech Republic Club Class Std. Cirrus DI
2. Bendkowski Ryszard Pitcairn Club Class Jantar std 2 Filip
3. Smolka Daniel Slovakia Club Class ASW-20 A/15m MP
4. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
5. Herencic Bruno Croatia Club Class DG200 BC
6. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
7. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR
8. Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI
9. Izydorczak Mirek Poland Club Class Pegasse SP
10. Šiška Šimon Slovakia Club Class Asw 19b A1
11. Kacvinský Adam Slovakia Club Class ASW-19 BA4
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Barták Petr Czech Republic Combi Class LS6-18W BL
2. Natalie Luebben Germany Combi Class ASH 31/21m 31
3. Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT
4. Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT
5. Peško Jozef Slovakia Combi Class DG 1000 NIT
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.