Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria Registrácia

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
120 0 169 120 0

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arpas Tibor Slovakia 15m Class LS 8 HM
2. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
3. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Tbd Tbd
4. Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX
5. Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class TBA __
6. Borovik Vitaly Russian Federation Россия 15m Class GP15 VB
7. Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 TBC
8. Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 TBC
9. CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW
10. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB
11. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
12. Czyż Judyta Poland 15m Class TBD TBD
13. Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG
14. Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI
15. Flis Jacek Poland 15m Class TBD TBD
16. Grabowski Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
17. Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A
18. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR
19. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
20. Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR
21. Klimasauskas Arturas Lithuania 15m Class LS6 HX
22. Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class TBA TBA
23. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B
24. Kuzmickas Tomas Lithuania 15m Class Perlan2 TBD
25. Laho Benedikt Slovakia 15m Class Discus2ct JH
26. Larsen Poul Kim Denmark 15m Class TBA TBA
27. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
28. Minskiy Anton Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a 02
29. Mix Michael Denmark 15m Class LS8 SE
30. Motuza Vladas Lithuania 15m Class Discus 2a VM
31. Nováková Dana Czech Republic 15m Class xxx xx
32. Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS
33. PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL
34. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax Xy
35. Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YA
36. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
37. Seis Maximilian France 15m Class JS3 XX
38. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class GP15 TS
39. Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT
40. Trešlová Hana Czech Republic 15m Class TBA TBA
41. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
42. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS
43. Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR
44. Vainius Joris Lithuania 15m Class TBA TBA
45. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
46. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Adrien HENR France Club Class Cirrus 19
2. Altrichter Paul Austria Österreich Club Class LS4 AX
3. Andersson Oliver Sweden Club Class Ls1-F R4
4. Arscott Tom United Kingdom Club Class TBD TBD
5. Bajana Ivan Slovakia Club Class LS-4 BM
6. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
7. Belianský Miroslav Slovakia Club Class Xxxx Xxxx
8. Bendkowski Ryszard Pitcairn Club Class Jantar std 2 Filip
9. BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W
10. Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG
11. Biela Stanisław Poland Club Class TBD TBD
12. Bordovská Anna Czech Republic Club Class Std. Cirrus BW
13. Brattle Jake United Kingdom Club Class DG101 EKP
14. Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f neo GC
15. Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2
16. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
17. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
18. Fousek Jiří Czech Republic Club Class Std. Cirrus LW
19. Franic Frane Croatia Club Class NA NA
20. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD
21. Grzegorzewicz Marek Poland Club Class Jantar Std MG
22. Gudžiūnas Darius Gudžiūnas Lithuania Club Class ASW20 TBA
23. Herencic Bruno Croatia Club Class DG200 BC
24. Izdebski Wojciech Poland Club Class Jantar 3 std SIG
25. Izydorczak Mirek Poland Club Class Pegasse SP
26. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
27. Jaszczuk Piotr Poland Club Class ASW19B JAY
28. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL
29. Kacvinský Adam Slovakia Club Class ASW-19 BA4
30. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR
31. Korom Attila Hungary Magyarország Club Class ASW20 MC
32. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
33. Kubiak Wojciech Poland Club Class SZD 55.1 W07
34. Kucharski Przemysław Poland Club Class Jantar std 2 PK
35. Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
36. Le Roux Nico South Africa Club Class TBA TBA
37. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
38. McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02
39. Michaluk Jarek Poland Club Class Jantar 3std LK
40. Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS
41. Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2
42. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
43. Nagy Gabor Hungary Magyarország Club Class TBD 3B
44. Noga Tibor Slovakia Club Class ASW-19 B A4
45. Novák Ivan Czech Republic Club Class Std. Cirrus DI
46. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
47. Owsiany Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 3 CU
48. Pawlicki Karol Poland Club Class Jantar STD 3 BK
49. Pienkowski Krzysztof Poland Club Class LS4 KP
50. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP
51. Piskáček Martin Czech Republic Club Class TBA TBA
52. Pískatá Petra Czech Republic Club Class Std Cirrus tbd
53. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF
54. Prats Jaume Spain Club Class Standard LIbelle JC
55. Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI
56. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar standard 3 CI
57. Rizzi Alberto Slovakia Club Class DG 202 SJ
58. RZYMANEK FRYDERYK Poland Club Class JANTAR STD3 FR
59. Šabľa Martin Slovakia Club Class Std. Cirrus SA
60. Sadowski Adam Poland Club Class Jantar Standard 2 SZD-48-1 B3
61. Sawczuk Marek Poland Club Class ASW-20F SB
62. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
63. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
64. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
65. Šiška Šimon Slovakia Club Class Asw 19b A1
66. Sleigh Finn United Kingdom Club Class Libelle 5
67. Smolka Daniel Slovakia Club Class ASW-20 A/15m MP
68. Smolski Tomasz Poland Club Class Jantar Std 3 VY
69. Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT
70. Sopirjak Jozef Slovakia Club Class DG 101G Elan SX
71. SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 mz
72. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A
73. Tamulenas Andrius Lithuania Club Class LS-4 IK
74. Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class STD. Cirrus SN
75. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
76. Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW
77. Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII
78. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Jantar Std 3 FSJ
79. Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3
80. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
81. Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Barták Petr Czech Republic Combi Class LS6-18W BL
2. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js-3 18m JS3
3. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB
4. Bodzsar Andras Tibor Hungary Magyarország Combi Class Ventus 3 V3
5. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52
6. Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT
7. Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL
8. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
9. DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DT
10. Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77
11. Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO
12. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
13. Ichikawa Makoto Japan 日本 Combi Class TBA M
14. Istvan Magyar Hungary Magyarország Combi Class ASG 29-ES PB
15. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CAR
16. Jean-Georges SCHWARTZ France Combi Class JS3 JG
17. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56
18. Kawa Sebastian Poland Combi Class TBD SK
19. Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9
20. Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT
21. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class ? ?
22. Lojdl Milan Slovakia Combi Class ventus 2cxt 600 kg MJ1
23. Luniewski Krzysztof Poland Combi Class ASG 29 Es RB
24. Majewski Andrzej Poland Combi Class ASG29E 29
25. Miezlaiskis Linas Lithuania Combi Class ASG29 TBN
26. Mracek Roman Czech Republic Combi Class . .
27. Natalie Luebben Germany Combi Class ASH 31/21m 31
28. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
29. Pánek Petr Czech Republic Combi Class JS-1b JET IGC
30. Peško Jozef Slovakia Combi Class DG 1000 NIT
31. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD
32. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET
33. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
34. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
35. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
36. Svoboda Václav Czech Republic Combi Class LS8-18 301
37. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
38. Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT
39. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA
40. Wolff Michael New Zealand Combi Class JS1C/21 Pending
41. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
42. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.