Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
100 0 121 101 0

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class TBA __
2. Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class TBA TBA
3. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
4. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
5. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS
6. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
7. Nováková Dana Czech Republic 15m Class xxx xx
8. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB
9. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B
10. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
11. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
12. Larsen Poul Kim Denmark 15m Class TBA TBA
13. Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX
14. Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS
15. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR
16. Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A
17. CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW
18. Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR
19. Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG
20. Vainius Joris Lithuania 15m Class TBA TBA
21. Flis Jacek Poland 15m Class TBD TBD
22. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
23. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Tbd Tbd
24. Grabowski Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
25. Czyż Judyta Poland 15m Class TBD TBD
26. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
27. Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YA
28. Minskiy Anton Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a 02
29. Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT
30. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class GP15 TS
31. Borovik Vitaly Russian Federation Россия 15m Class GP15 VB
32. Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR
33. Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI
34. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
35. Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 TBC
36. Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 TBC
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII
2. Altrichter Paul Austria Österreich Club Class LS4 AX
3. Franic Frane Croatia Club Class NA NA
4. Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3
5. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF
6. Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2
7. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
8. Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class STD. Cirrus SN
9. Novák Ivan Czech Republic Club Class Std. Cirrus DI
10. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
11. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A
12. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD
13. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP
14. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar standard 3 CI
15. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR
16. Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI
17. Biela Stanisław Poland Club Class TBD TBD
18. SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 mz
19. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
20. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
21. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL
22. Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG
23. Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW
24. Izdebski Wojciech Poland Club Class Jantar 3 std SIG
25. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
26. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
27. BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W
28. Izydorczak Mirek Poland Club Class Pegasse SP
29. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
30. Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
31. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
32. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
33. Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF
34. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
35. Le Roux Nico South Africa Club Class TBA TBA
36. Arscott Tom United Kingdom Club Class TBD TBD
37. Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS
38. Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2
39. McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD
2. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class ? ?
3. Mracek Roman Czech Republic Combi Class . .
4. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
5. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
6. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA
7. Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT
8. Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT
9. Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT
10. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
11. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR
12. Wolff Michael New Zealand Combi Class JS1C/21 Pending
13. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
14. Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77
15. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
16. Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL
17. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52
18. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56
19. DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DT
20. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js-3 18m JS3
21. Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9
22. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB
23. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
24. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
25. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET
26. Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arpas Tibor Slovakia 15m Class LS 8 HM
2. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax Xy
3. Trešlová Hana Czech Republic 15m Class TBA TBA
4. Mix Michael Denmark 15m Class LS8 SE
5. PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT
2. Michaluk Jarek Poland Club Class Jantar 3std LK
3. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
4. Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f neo GC
5. Sadowski Adam Poland Club Class Jantar Standard 2 SZD-48-1 B3
6. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
7. Šiška Šimon Slovakia Club Class Asw 19b A1
8. Kacvinský Adam Slovakia Club Class ASW-19 BA4
9. Herencic Bruno Croatia Club Class DG200 BC
10. Smolka Daniel Slovakia Club Class ASW-20 A/15m MP
11. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Barták Petr Czech Republic Combi Class LS6-18W BL
2. Svoboda Václav Czech Republic Combi Class LS8-18 301
3. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
4. Peško Jozef Slovakia Combi Class DG 1000 NIT
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.