Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
100 0 121 101 0

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS
2. CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW
3. Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR
4. Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YA
5. Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX
6. Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR
7. Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI
8. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
9. Minskiy Anton Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a 02
10. Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT
11. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS
12. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class GP15 TS
13. Borovik Vitaly Russian Federation Россия 15m Class GP15 VB
14. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
15. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B
16. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
17. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
18. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
19. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
20. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
21. Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 TBC
22. Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 TBC
23. Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG
24. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB
25. Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class TBA __
26. Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class TBA TBA
27. Larsen Poul Kim Denmark 15m Class TBA TBA
28. Vainius Joris Lithuania 15m Class TBA TBA
29. Flis Jacek Poland 15m Class TBD TBD
30. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Tbd Tbd
31. Grabowski Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
32. Czyż Judyta Poland 15m Class TBD TBD
33. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR
34. Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A
35. Nováková Dana Czech Republic 15m Class xxx xx
36. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3
2. Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2
3. Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII
4. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
5. Izdebski Wojciech Poland Club Class Jantar 3 std SIG
6. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar standard 3 CI
7. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
8. Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI
9. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
10. BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W
11. SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 mz
12. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD
13. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR
14. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL
15. Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW
16. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A
17. Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2
18. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
19. Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS
20. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
21. Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG
22. Altrichter Paul Austria Österreich Club Class LS4 AX
23. McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02
24. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
25. Franic Frane Croatia Club Class NA NA
26. Izydorczak Mirek Poland Club Class Pegasse SP
27. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
28. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF
29. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
30. Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF
31. Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class STD. Cirrus SN
32. Novák Ivan Czech Republic Club Class Std. Cirrus DI
33. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP
34. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
35. Le Roux Nico South Africa Club Class TBA TBA
36. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
37. Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
38. Biela Stanisław Poland Club Class TBD TBD
39. Arscott Tom United Kingdom Club Class TBD TBD
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class ? ?
2. Mracek Roman Czech Republic Combi Class . .
3. Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9
4. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA
5. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET
6. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
7. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
8. Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT
9. DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DT
10. Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO
11. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
12. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR
13. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD
14. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
15. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
16. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56
17. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js-3 18m JS3
18. Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL
19. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52
20. Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT
21. Wolff Michael New Zealand Combi Class JS1C/21 Pending
22. Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT
23. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
24. Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77
25. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
26. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arpas Tibor Slovakia 15m Class LS 8 HM
2. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax Xy
3. Trešlová Hana Czech Republic 15m Class TBA TBA
4. Mix Michael Denmark 15m Class LS8 SE
5. PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT
2. Michaluk Jarek Poland Club Class Jantar 3std LK
3. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
4. Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f neo GC
5. Sadowski Adam Poland Club Class Jantar Standard 2 SZD-48-1 B3
6. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
7. Šiška Šimon Slovakia Club Class Asw 19b A1
8. Kacvinský Adam Slovakia Club Class ASW-19 BA4
9. Herencic Bruno Croatia Club Class DG200 BC
10. Smolka Daniel Slovakia Club Class ASW-20 A/15m MP
11. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Barták Petr Czech Republic Combi Class LS6-18W BL
2. Svoboda Václav Czech Republic Combi Class LS8-18 301
3. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
4. Peško Jozef Slovakia Combi Class DG 1000 NIT
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.