Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
100 0 121 101 0

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class TBA __
2. Minskiy Anton Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a 02
3. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
4. Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A
5. Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX
6. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B
7. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
8. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
9. Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI
10. Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR
11. Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT
12. CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW
13. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
14. Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG
15. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR
16. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
17. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB
18. Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR
19. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
20. Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS
21. Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class TBA TBA
22. Larsen Poul Kim Denmark 15m Class TBA TBA
23. Vainius Joris Lithuania 15m Class TBA TBA
24. Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 TBC
25. Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 TBC
26. Flis Jacek Poland 15m Class TBD TBD
27. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Tbd Tbd
28. Grabowski Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
29. Czyż Judyta Poland 15m Class TBD TBD
30. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class GP15 TS
31. Borovik Vitaly Russian Federation Россия 15m Class GP15 VB
32. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
33. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
34. Nováková Dana Czech Republic 15m Class xxx xx
35. Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YA
36. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02
2. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A
3. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
4. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
5. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP
6. Altrichter Paul Austria Österreich Club Class LS4 AX
7. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
8. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar standard 3 CI
9. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD
10. Novák Ivan Czech Republic Club Class Std. Cirrus DI
11. Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2
12. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
13. Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2
14. Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3
15. Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF
16. Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS
17. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR
18. SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 mz
19. Franic Frane Croatia Club Class NA NA
20. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
21. Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG
22. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF
23. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
24. Izdebski Wojciech Poland Club Class Jantar 3 std SIG
25. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
26. Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class STD. Cirrus SN
27. Izydorczak Mirek Poland Club Class Pegasse SP
28. Le Roux Nico South Africa Club Class TBA TBA
29. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
30. Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
31. Biela Stanisław Poland Club Class TBD TBD
32. Arscott Tom United Kingdom Club Class TBD TBD
33. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
34. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
35. Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI
36. BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W
37. Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW
38. Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII
39. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class ? ?
2. Mracek Roman Czech Republic Combi Class . .
3. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56
4. Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77
5. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
6. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
7. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
8. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR
9. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52
10. Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT
11. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
12. DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DT
13. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
14. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET
15. Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL
16. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
17. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js-3 18m JS3
18. Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT
19. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB
20. Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO
21. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
22. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD
23. Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT
24. Wolff Michael New Zealand Combi Class JS1C/21 Pending
25. Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9
26. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arpas Tibor Slovakia 15m Class LS 8 HM
2. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax Xy
3. Trešlová Hana Czech Republic 15m Class TBA TBA
4. Mix Michael Denmark 15m Class LS8 SE
5. PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT
2. Michaluk Jarek Poland Club Class Jantar 3std LK
3. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
4. Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f neo GC
5. Sadowski Adam Poland Club Class Jantar Standard 2 SZD-48-1 B3
6. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
7. Šiška Šimon Slovakia Club Class Asw 19b A1
8. Kacvinský Adam Slovakia Club Class ASW-19 BA4
9. Herencic Bruno Croatia Club Class DG200 BC
10. Smolka Daniel Slovakia Club Class ASW-20 A/15m MP
11. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Barták Petr Czech Republic Combi Class LS6-18W BL
2. Svoboda Václav Czech Republic Combi Class LS8-18 301
3. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
4. Peško Jozef Slovakia Combi Class DG 1000 NIT
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.