Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
100 0 121 101 0

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Flis Jacek Poland 15m Class TBD TBD
2. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
3. Minskiy Anton Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a 02
4. Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT
5. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Tbd Tbd
6. Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YA
7. Borovik Vitaly Russian Federation Россия 15m Class GP15 VB
8. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR
9. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
10. Larsen Poul Kim Denmark 15m Class TBA TBA
11. Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX
12. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
13. Grabowski Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
14. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS
15. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
16. Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A
17. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
18. Nováková Dana Czech Republic 15m Class xxx xx
19. Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS
20. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B
21. CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW
22. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
23. Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 TBC
24. Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 TBC
25. Vainius Joris Lithuania 15m Class TBA TBA
26. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
27. Czyż Judyta Poland 15m Class TBD TBD
28. Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR
29. Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG
30. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
31. Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class TBA __
32. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class GP15 TS
33. Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class TBA TBA
34. Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR
35. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB
36. Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A
2. Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII
3. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR
4. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
5. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
6. Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI
7. Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
8. Biela Stanisław Poland Club Class TBD TBD
9. SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 mz
10. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
11. Arscott Tom United Kingdom Club Class TBD TBD
12. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
13. Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS
14. Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2
15. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL
16. Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG
17. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD
18. Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW
19. Izdebski Wojciech Poland Club Class Jantar 3 std SIG
20. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
21. Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2
22. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
23. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
24. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
25. Le Roux Nico South Africa Club Class TBA TBA
26. Franic Frane Croatia Club Class NA NA
27. McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02
28. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
29. Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF
30. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
31. Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class STD. Cirrus SN
32. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP
33. Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3
34. BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W
35. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar standard 3 CI
36. Altrichter Paul Austria Österreich Club Class LS4 AX
37. Novák Ivan Czech Republic Club Class Std. Cirrus DI
38. Izydorczak Mirek Poland Club Class Pegasse SP
39. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
2. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
3. Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77
4. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
5. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR
6. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
7. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB
8. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
9. Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL
10. Wolff Michael New Zealand Combi Class JS1C/21 Pending
11. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD
12. Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO
13. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52
14. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA
15. Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT
16. DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DT
17. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js-3 18m JS3
18. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
19. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET
20. Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT
21. Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9
22. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
23. Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT
24. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class ? ?
25. Mracek Roman Czech Republic Combi Class . .
26. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arpas Tibor Slovakia 15m Class LS 8 HM
2. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax Xy
3. Trešlová Hana Czech Republic 15m Class TBA TBA
4. Mix Michael Denmark 15m Class LS8 SE
5. PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT
2. Michaluk Jarek Poland Club Class Jantar 3std LK
3. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
4. Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f neo GC
5. Sadowski Adam Poland Club Class Jantar Standard 2 SZD-48-1 B3
6. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
7. Šiška Šimon Slovakia Club Class Asw 19b A1
8. Kacvinský Adam Slovakia Club Class ASW-19 BA4
9. Herencic Bruno Croatia Club Class DG200 BC
10. Smolka Daniel Slovakia Club Class ASW-20 A/15m MP
11. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Barták Petr Czech Republic Combi Class LS6-18W BL
2. Svoboda Václav Czech Republic Combi Class LS8-18 301
3. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
4. Peško Jozef Slovakia Combi Class DG 1000 NIT
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.