Flight Challenge Cup Gliding 2022 24.04. - 05.05.2022 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria Registrácia

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
120 0 105 55 65

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 15m DC
2. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax XY
3. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b B
4. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2bx V2
5. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
6. Scarlat Norbert Scarlat Romania România 15m Class Discus 2a Y1
7. Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77
8. Toth Robert Hungary Magyarország 15m Class Ls6b 4L
9. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
10. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T ZS
11. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS 8 W8
12. Królik Tomasz Poland 15m Class Ventus a TT
13. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15E B
14. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
15. Czeladzki Adam Czeladzki Poland 15m Class Duo Discus XLT POL
16. Piotrowska Anna Slovakia 15m Class ls6 VV
17. SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI
18. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 AU
19. Walasek Maciej Poland 15m Class LS6C KK
20. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class Discus 2 GX
21. Vainius Joris Lithuania 15m Class TBA TBA
22. István Réti Hungary Magyarország 15m Class ASG 29E IR
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Flis Jacek Poland Club Class LS3 FLS
2. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip
3. Mikołajczyk Jerzy Poland Club Class Ls 4 YL
4. Owsiany Krzysztof Poland Club Class Jantar Std.3 CU
5. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
6. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
7. Siankowski Rafal Poland Club Class SZD-48.3 Jantar std 3 AA
8. Smolski Tomasz Poland Club Class SZD 55 BC
9. Ligwiński Piotr Poland Club Class ASW 24WL PL
10. Gonczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD
11. Muráti Judit Hungary Magyarország Club Class Asw20C J
12. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
13. Korom Attila Hungary Magyarország Club Class ASW20 MC
14. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS3 WL 1A
15. Pánek Petr Czech Republic Club Class Std. Cirrus B YU
16. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MRrrr
17. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
18. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD55 AP
19. Kornacki Łukasz Poland Club Class TBD BZ
20. Tamulenas Andrius Lithuania Club Class LS-4 AT
21. Motuza Jokubas Lithuania Club Class ASW 20 OR Jantar Std. 1 TBA
22. Biedermann Joanna Poland Club Class . .
23. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
24. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus tbd
25. Mikalauskas Karolis Mikalauskas Lithuania Club Class Jantar Std. 2 NE
26. Gudziunas Darius Lithuania Club Class ASW20 FL
27. Kikalas Ringaudas Lithuania Club Class ASW20 YYY
28. Tornyai Jozsef United Kingdom Club Class LS 3 BY
29. Žostautas Domas Lithuania Club Class Jantar St. 3 B
30. Downar Arkadiusz Downar Poland Club Class Pegase EM
31. Ionut Tudor Romania România Club Class LS4 TBA
32. Simion Alin Romania România Club Class LS4 TBA
33. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
34. Schneider Stefan Germany Club Class Std.-Cirrus KT
35. Kuzmickas Tomas Lithuania Club Class TBD TBD
36. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
37. Lidke Janek Poland Club Class Mini-Nimbus JL
38. Jarek Michaluk Poland Club Class Jantar 3 std LK
39. Piskaty Slavomir Czech Republic Club Class LS4 FP
40. Matkowski Christoph Poland Club Class LAK17b mini FES MA
41. Franic Frane Croatia Club Class N/a N/a
42. Pietraszkiewicz Dariusz Pietraszkiewicz Poland Club Class SZD55 SD
43. Kaczorowski Jakub Poland Club Class Jantar VT
44. Domanski Wojtek Domanski Poland Club Class LS4 WW
45. Novak Ivan Czech Republic Club Class St. Cirrus DI
46. Vanagas Darius Lithuania Club Class SZD-48-2 S
47. Timoshenko Dmitry Russian Federation Россия Club Class TBA TBA
48. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
49. Jonaitis Rokas Lithuania Club Class Jantar Std. 3 CL
50. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3-WL SN
51. Florkowski Lukasz Poland Club Class Jantar std ZS
52. Głąb Grzegorz Poland Club Class Discus B IG
53. Rawecki Szymon Poland Club Class SZD-55 RAW
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Kessler Andreas Romania România Combi Class ASG29 Es AK
2. Majewski Andrzej Poland Combi Class ASG29E 29
3. Dul Tomasz Poland Combi Class JS3 MD TO
4. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
5. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT IM
6. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at 18m AK
7. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js3 MD ZB
8. Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM
9. Bernd Goretzki Germany Combi Class Ventus3 M C8
10. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3fes LB
11. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS3 RES KOL
12. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG 32 Mi MD
13. Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A
14. Staryszak Leszek Poland Combi Class ASG29E BG
15. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Aecus M PV
16. Wolff Michael New Zealand Combi Class Ventus 3 RU
17. Doupal Lubomír Czech Republic Combi Class Ventus 2CXM LD
18. Kollár Michal Kollár Slovakia Combi Class Arcus M TA3
19. SINDELY JANOS Hungary Magyarország Combi Class JS-1C/21M RZ
20. Kore Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS 3 AI
21. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR
22. Janowitsch Wolfgang Austria Österreich Combi Class Ventus 3T WO
23. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class ? ?
24. Ősi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
25. Lutz Andreas Germany Combi Class Ventus 3 A
26. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class AS33 Es 12
27. Starytszak Karol Poland Combi Class ASG29E PES
28. Fürješ Martin Slovakia Combi Class JS 3 3
29. Demmerer Heimo Austria Österreich Combi Class Ventus 3M OD
30. Hynek Christian Austria Österreich Combi Class EB 29 DR DD

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.