Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
100 0 121 101 0

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class TBA __
2. Flis Jacek Poland 15m Class TBD TBD
3. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
4. Minskiy Anton Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a 02
5. Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT
6. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Tbd Tbd
7. Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YA
8. Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class GP15 TS
9. Borovik Vitaly Russian Federation Россия 15m Class GP15 VB
10. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR
11. Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class TBA TBA
12. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
13. Larsen Poul Kim Denmark 15m Class TBA TBA
14. Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX
15. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
16. Grabowski Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
17. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS
18. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
19. Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A
20. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
21. Nováková Dana Czech Republic 15m Class xxx xx
22. Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR
23. Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS
24. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB
25. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B
26. CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW
27. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
28. Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 TBC
29. Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 TBC
30. Vainius Joris Lithuania 15m Class TBA TBA
31. Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI
32. Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1
33. Czyż Judyta Poland 15m Class TBD TBD
34. Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR
35. Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG
36. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A
2. Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII
3. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR
4. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
5. Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
6. Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI
7. Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class TBD TBD
8. Biela Stanisław Poland Club Class TBD TBD
9. SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 mz
10. Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA
11. Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF
12. Arscott Tom United Kingdom Club Class TBD TBD
13. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
14. Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS
15. Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2
16. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL
17. Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG
18. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD
19. Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW
20. Izdebski Wojciech Poland Club Class Jantar 3 std SIG
21. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
22. Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2
23. Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH
24. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
25. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN
26. Le Roux Nico South Africa Club Class TBA TBA
27. Franic Frane Croatia Club Class NA NA
28. McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02
29. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
30. Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF
31. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
32. Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class STD. Cirrus SN
33. Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP
34. Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3
35. BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W
36. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar standard 3 CI
37. Altrichter Paul Austria Österreich Club Class LS4 AX
38. Novák Ivan Czech Republic Club Class Std. Cirrus DI
39. Izydorczak Mirek Poland Club Class Pegasse SP
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
2. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
3. Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77
4. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB
5. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class ? ?
6. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR
7. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK
8. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB
9. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE
10. Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL
11. Wolff Michael New Zealand Combi Class JS1C/21 Pending
12. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD
13. Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO
14. Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52
15. Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA
16. Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT
17. Mracek Roman Czech Republic Combi Class . .
18. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56
19. DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DT
20. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js-3 18m JS3
21. Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX
22. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET
23. Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT
24. Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9
25. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
26. Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arpas Tibor Slovakia 15m Class LS 8 HM
2. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax Xy
3. Trešlová Hana Czech Republic 15m Class TBA TBA
4. Mix Michael Denmark 15m Class LS8 SE
5. PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT
2. Michaluk Jarek Poland Club Class Jantar 3std LK
3. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
4. Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f neo GC
5. Sadowski Adam Poland Club Class Jantar Standard 2 SZD-48-1 B3
6. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
7. Šiška Šimon Slovakia Club Class Asw 19b A1
8. Kacvinský Adam Slovakia Club Class ASW-19 BA4
9. Herencic Bruno Croatia Club Class DG200 BC
10. Smolka Daniel Slovakia Club Class ASW-20 A/15m MP
11. Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Barták Petr Czech Republic Combi Class LS6-18W BL
2. Svoboda Václav Czech Republic Combi Class LS8-18 301
3. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
4. Peško Jozef Slovakia Combi Class DG 1000 NIT
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.