Flight Challenge Cup Gliding 2018 08.04. - 19.04.2018 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria
15 m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Arday Dániel Hungary Magyarország 15 m Class Discus 2a HAL Doma
Arpáš Tibor Slovakia 15 m Class LS 8t HM Doma
Bartczak Przemysław Poland 15 m Class LS8 A Neštartoval
Biedermann Joanna Poland 15 m Class Discus 2a I Doma
Bordovský Ondřej Czech Republic 15 m Class ASG-29E - 15m QZ Doma
Cink Miloslav Czech Republic 15 m Class LS8b JB Doma
Czech Dariusz Poland 15 m Class Lak 19 DC Doma
Czyz Judyta Poland 15 m Class LS8-18 LOT Doma
Divok Maroš Slovakia 15 m Class Discus 2bx DI Doma
Grabowski Lukasz Poland 15 m Class Diana-2 RP Doma
István Réti Hungary Magyarország 15 m Class Ventus2A IR Doma
Jiri Kusbach Czech Republic 15 m Class KKB15E B Doma
Keher Ján Slovakia 15 m Class DISCUS CS DR Doma
Klimasauskas Arturas Lithuania 15 m Class LS6 HX Doma
Krejcirik Radek Czech Republic 15 m Class Ventus 2a AX Doma
Kuzmickas Tomas Lithuania 15 m Class Lak19 ZM Neštartoval
Laho Benedikt Slovakia 15 m Class Discus 2ct 15m JH Neštartoval
Loužecký Pavel Czech Republic 15 m Class LS-8 FX Doma
Motuza Vladas Lithuania 15 m Class Discus 2a FL Doma
Nováková Dana Czech Republic 15 m Class LS-8 AU Doma
Pavlík Jan Czech Republic 15 m Class LS8 JW Doma
Pop Victor Romania România 15 m Class Discus 2a YA Doma
Scarlat Norbert Alin Romania România 15 m Class Discus 2A YBI Doma
Shrage Iakov Russian Federation Россия 15 m Class GP 15E GP Doma
Siodłoczek Mateusz Poland 15 m Class Discus 2a Y Doma
Sitar Drahos Slovakia 15 m Class Ventus 2b VI Doma
Trešlová Jana Czech Republic 15 m Class LS-8 EU Doma
Trojan Pavel Czech Republic 15 m Class Duo Discus ZS Neštartoval
Vainius Joris Lithuania 15 m Class LS8 P2 Neštartoval
Valečko Slavomír Czech Republic 15 m Class Discus CS IYB Neštartoval
Vancso Ambrus Vancso Hungary Magyarország 15 m Class Ventus bT PB Doma
Vepřeková Jana Czech Republic 15 m Class LS-8 W8 Doma
Viskot Jan Czech Republic 15 m Class Discus 2a GX Doma
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Arkadiusz Bajura Poland Club Class Mini Nimbus C CC Doma
Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Std Cirrus ZL Doma
Benedikt Lukas Slovakia Club Class Janus CM T Doma
Ciepły Gerhard Poland Club Class LS1-f GC Doma
Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30 Neštartoval
Downar Arkadiusz Poland Club Class C-101A Pegase EM Doma
Flis Jacek Poland Club Class Jantar Std 2 VI Doma
Fousek Jiri Czech Republic Club Class Std. Cirrus LW Doma
Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus C DD Doma
Górecki Zbigniew Poland Club Class LS1f C Doma
Gudziunas Darius Lithuania Club Class Jantar std 2 NE Doma
Izdebski Wojciech Poland Club Class DG-100 G1 Doma
Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE Doma
Jarek Michaluk Poland Club Class Jantar 3 std LK Neštartoval
Jaszczuk Piotr United Kingdom Club Class ASW19B JAY Doma
Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MRrrr Doma
Korom Attila Hungary Magyarország Club Class ASW20 MC Doma
Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1 Doma
Krok Tomasz Poland Club Class SZD48 Jantar std. 3 BZ Doma
Ligwiński Piotr Poland Club Class Jantar std 3 DA Doma
Mach David Czech Republic Club Class Cirrus std. CX Doma
Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK Doma
Mikołajczyk Jerzy Poland Club Class LS 4 YL Doma
Milner Tim United Kingdom Club Class Std Cirrus VS Doma
Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM Doma
Nowicki Daniel Poland Club Class ASW19B DN Doma
Olivier Sven South Africa Club Class Cirrus std. UY Doma
Pawlicki Karol Poland Club Class Jantar STD 3 BK Doma
Peter Kassai Hungary Magyarország Club Class Discus 7W Doma
Pieniazek Juliusz Poland Club Class SZD-55 Promyk QQ Doma
Pienkowski Krzysztof Poland Club Class LS-4 KP Doma
Piskata Petra Czech Republic Club Class std.cirrus XC Doma
Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std.cirrus PIF Neštartoval
Pýcha František Czech Republic Club Class Cirrus std JE Doma
Ratz Jan Czech Republic Club Class Cirrus std. 07 Doma
Rzymanek Fryderyk Poland Club Class Jantar Std3 FR Neštartoval
Sawczuk Marek Poland Club Class ASW-20F SB Doma
Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA Doma
SMOLSKI TOMASZ Poland Club Class jantar st 3 VY Doma
Sobiecki Krzysztof Poland Club Class Jantar Std 2 UT Doma
szczerba andrzej Poland Club Class jantar std-2 MZ Doma
TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS3 1A Pristátie v teréne
Tamulenas Andrius Lithuania Club Class LS-4 IK Doma
Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN Doma
Woolley Adam Australia Club Class Cirus std XII Doma
Wujczak Stanislaw Poland Club Class Jantar Std 3 FSJ Doma
Zdun Mikołaj Poland Club Class Jantar Std 2 SCH Doma
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Borovik Vitalii Russian Federation Россия Combi Class Nimbus-4 VB Doma
Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS1C B52 Doma
Czeladzki Adam Poland Combi Class JS1-21 GOL Doma
Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2ct DJ Doma
Dul Tomasz Poland Combi Class ASG 29 E DT Doma
Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX Doma
Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CAR Doma
Jarysz Piotr Poland Combi Class ASG29 PL Doma
Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56 Doma
Kawa Sebastian Poland Combi Class JS1 EVO 18m P Doma
Kessler Andreas Romania România Combi Class ASG29 Es AK Doma
Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class JS1-A 18 ZF Doma
Krzysztof Luniewski Poland Combi Class ASG 29Es RB Doma
Michael Wolff, Herbert Pirker Austria Österreich Combi Class Arcus M 3 Doma
Mracek Roman Slovakia Combi Class ASG 29 QX Doma
Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK Doma
Panek Petr Czech Republic Combi Class JS1 Revelation IGC Doma
Pechanec Marek Czech Republic Combi Class Arcus - M ARI Doma
Polutnik + Krasovic Erazem Slovenia Combi Class Arcus-M ET Doma
Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2 Doma
Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE Doma
Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB Doma
Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA Doma
Zdzisław Bednarczuk Poland Combi Class ASG-29e ZB Doma
Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR Doma
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.