Flight Challenge Cup Gliding 2019 28.04. - 09.05.2019 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria
15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Krejcirik Radek Czech Republic 15m Class ASG 29 QZ Doma
Vainius Joris Lithuania 15m Class ASG 29 M7 Doma
Oliver Springer Germany 15m Class ASG 29 Es OS Doma
CERNEZZI Aldo Italy 15m Class DG600M DW Doma
Keher Ján Slovakia 15m Class DISCUS DR Pristátie v teréne
Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class Discus 21A I Doma
Flis Jacek Poland 15m Class Discus 2A Y Doma
Pop Victor Alex Romania România 15m Class Discus 2a YB Doma
Larsen Poul Kim Denmark 15m Class Discus 2A D2 Doma
Bojanowski Filip Denmark 15m Class Discus 2a AX Doma
Urbani Luca Italy 15m Class Discus 2a LR Neštartoval
Divok Maroš Slovakia 15m Class Discus 2b DI Doma
Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB Doma
PISKATY Slavomir Czech Republic 15m Class Discus CS KAL Doma
Timoshenko Dmitriy Russian Federation Россия 15m Class Discus-2a DT Doma
Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus 700kg ZS Doma
Zdun Mikołaj Poland 15m Class DuoDiscus POL Doma
Bartoník Oldřich Czech Republic 15m Class KKB 15 N1 Doma
Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15FES B Doma
Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC Doma
Trešlová Hana Czech Republic 15m Class LS 8 EU Pristátie v teréne
Shrage Iakov Russian Federation Россия 15m Class LS 8 TC Doma
Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS 8 AU Doma
Czyż Judyta Poland 15m Class LS 8 LOT Pristátie v teréne
Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX Doma
Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB Doma
Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8 Doma
Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 VZ Doma
Carter Peter United Kingdom 15m Class Ls8 95 Doma
Brown Simon United Kingdom 15m Class LS8 BI Doma
Dalla Rosa Prati Guido Italy 15m Class LS8 GG Neštartoval
Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS8b JB Doma
Grabowski Lukasz Poland 15m Class SZD 56 Diana2 RP Doma
István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2 A IR Pristátie v teréne
Bordovsky Ondrej Czech Republic 15m Class Ventus 2ax AXI Doma
Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax XY Doma
Hamar Zoltan Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2ax 5A Doma
Trešlová Jana Czech Republic 15m Class Ventus B VT Doma
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Kucherov Alexey Russian Federation Россия Club Class ASW 20 EW Doma
Zaninovic Dani Croatia Club Class ASW 24WL HR3 Doma
Sawczuk Marek Poland Club Class ASW-20F SB Doma
Dale Gerrard G United Kingdom Club Class ASW24wl E2 Doma
Woolley Adam Australia Club Class Cirrus XII Doma
Serov Sergei Russian Federation Россия Club Class Cirus Std AM Doma
Izdebski Wojciech Poland Club Class DG 101G G1 Doma
Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30 Doma
Jaczkowski Konrad Poland Club Class Discus CS VE Pristátie v teréne
Rachwal Mariusz Poland Club Class Jantar std 3 VI Neštartoval
Siankowski Rafal Poland Club Class Jantar std 3 AA Doma
BIAŁY Marek Poland Club Class Jantar Std 3 W2 Doma
SZCZERBA ANDRZEJ Poland Club Class jantar std-2 MZ Pristátie v teréne
Franic Frane Croatia Club Class Jantar Std3 HR1 Pristátie v teréne
Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus-C fix gear DD Doma
Le Roux Nico South Africa Club Class Libelle H210 YI Doma
Izydorczak Mirek Poland Club Class Libelle Std 4040 Doma
Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MR Neštartoval
Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class Ls 4 YL Doma
Wójcik Kamil Poland Club Class LS 4 WW Doma
Novák Ivan Czech Republic Club Class LS 4 IX Doma
TAMÁS Ferenc Hungary Magyarország Club Class LS-3 1A Doma
Arscott Tom United Kingdom Club Class LS-7 768 Doma
Motl Lubomír Czech Republic Club Class LS1F G2 Doma
Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM Doma
Milner Tim United Kingdom Club Class LS3 LS5 Doma
Wahlig Uwe Germany Club Class LS3 - WL SN Doma
Biedermann Joanna Poland Club Class Ls4 OG Doma
McLaughlin Neil United Kingdom Club Class Mini Nimbus 02 Pristátie v teréne
Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC Doma
Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EMI Doma
Tomaňa Jaroslav Czech Republic Club Class Pegase 101 RT Doma
Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY Doma
Piskaty ml Slavomir Czech Republic Club Class std. cirrus PIF Doma
Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM Pristátie v teréne
Žorž Boris Slovenia Club Class Std. Cirrus IPF Doma
Biela Stanisław Poland Club Class SZD 55 BS Doma
Pilvinis Artūras Lithuania Club Class SZD 55 AP Doma
Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK Doma
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Wolff Michael New Zealand Combi Class Arcus M 4 Doma
Kessler Andreas Romania România Combi Class ARCUS M V9 Doma
Weidlich Andre Germany Combi Class Arcus T YA Doma
Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ArcusT AB Neštartoval
Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2 Doma
Thomas Bonsack Germany Combi Class ASG 29E KT Doma
DUL TOMASZ Poland Combi Class ASG 29E DTI Doma
Goudriaan Laurens South Africa Combi Class ASG 32 MI LO Doma
Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG-29E HE Pristátie v teréne
Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29 AR Doma
Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class ASG29 MD Doma
Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG Doma
Grula Daneš Czech Republic Combi Class ASG29E DX Doma
Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ Doma
Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS 1C 18m 56 Doma
Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js- 1 18m B52 Doma
Czeladzki Adam Poland Combi Class Js1 18 GOL Doma
Rasimavicius Vytautas Lithuania Combi Class JS1A-18 LRI Doma
Conrad Hartter Germany Combi Class JS1c OT Doma
Chudoment Tomasz Poland Combi Class JS3 JS3 Neštartoval
Klaus Kalmbach Germany Combi Class JS3 18m CT Doma
Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class JSMD Single ZF Doma
Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at / 18m AK Doma
Frackowiak Pawel Poland Combi Class LAK17Bfes 77 Doma
Borovik Vitaly Russian Federation Россия Combi Class Nimbus 4M VB Doma
Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ Doma
Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB Doma
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.