Flight Challenge Cup Gliding 2022 24.04. - 05.05.2022 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
120 0 118 118 2

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Biela Stanisław Biela Poland 15m Class Diana 2 FES AV
2. Błaszczyk Łukasz Poland 15m Class Diana 2 RP
3. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS-8b JB
4. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 15m DC
5. Czeladzki Adam Czeladzki Poland 15m Class Duo Discus XLT POL
6. Czyż Judyta Poland 15m Class LS 8 LOT
7. Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77
8. Grabowski Łukasz Grabowski Poland 15m Class Discus 2a I
9. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2B G6
10. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2b V2
11. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX
12. Laho Benedikt Slovakia 15m Class Discus 2cT JH
13. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
14. Mach David Mach Czech Republic 15m Class JS 3 ZE
15. Moravcová Barbora Czech Republic 15m Class LS8 EU
16. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 AU
17. Pavlík Jan Czech Republic 15m Class LS8 15m JW
18. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax XY
19. Pop Victor Pop Romania România 15m Class Discus2a YB
20. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
21. Scarlat Norbert Scarlat Romania România 15m Class Discus 2a Y1
22. Šnapko Karol Poland 15m Class Discus 2a Y
23. SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI
24. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class Discus 2 GX
25. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T ZS
26. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
27. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS 8 W8
28. Walasek Maciej Poland 15m Class LS6C KK
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Arday Daniel Hungary Magyarország Club Class ASW20 RZ
2. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
3. Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Discus b OS
4. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip
5. Biedermann Joanna Poland Club Class .LS 4 OG
6. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
7. Dobre Bernard Dobre Slovenia Club Class DG300 PJ
8. Domanski Wojtek Domanski Poland Club Class LS4 WW
9. Flis Jacek Poland Club Class LS3 FLS
10. Florkowski Lukasz Poland Club Class Jantar std ZSI
11. Gonczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD
12. Ionut Tudor Romania România Club Class LS4 8M
13. Izdebski Wojciech Poland Club Class DG 101 G1
14. Jarek Michaluk Poland Club Class Jantar 3 std LK
15. Kassai Péter Hungary Magyarország Club Class Discus b wl 7W
16. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MRrrr
17. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
18. Kubiak Wojciech Poland Club Class SZD 55 W07
19. Kusbach Jiří Czech Republic Club Class KKB15E B
20. Ligwiński Piotr Poland Club Class ASW 24WL PL
21. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
22. Mikołajczyk Jerzy Poland Club Class Ls 4 YL
23. Milner Tim United Kingdom Club Class Ls3 LS5
24. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
25. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
26. Owsiany Krzysztof Poland Club Class Jantar Std.3 CU
27. Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L
28. Pawlicki Karol Poland Club Class Jantar Std 3 BK
29. Pietraszkiewicz Dariusz Pietraszkiewicz Poland Club Class SZD55 SD
30. Šabľa Martin Slovakia Club Class Discus 2 B 70
31. Schneider Stefan Germany Club Class Std.-Cirrus KT
32. Siankowski Rafal Poland Club Class SZD-48.3 Jantar std 3 AA
33. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
34. Simion Alin Romania România Club Class LS4 Y2
35. Sindermann Benedikt Germany Club Class LS1-f 1F
36. Stanković Staš Slovenia Club Class DG-101G GO
37. Tamulenas Andrius Lithuania Club Class LS-4 AT
38. Tornyai Jozsef United Kingdom Club Class LS 3 BYI
39. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3-WL SN
40. Wójcik Kamil Poland Club Class Ls4 WWI
41. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus KP
42. Zdun Mikołaj Poland Club Class LS 3 PP
43. Žostautas Domas Lithuania Club Class Jantar St. 3 B
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Altrichter Paul Austria Österreich Combi Class Ventus2cxa AX
2. Atila Korom Ferenc Tamás Hungary Magyarország Combi Class Arcus T HUX
3. Bartoník Oldřich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3
4. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js3 MD ZB
5. Beláková Gabriela Slovakia Combi Class Ventus 3 CAT
6. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3fes LB
7. Bernd Goretzki Germany Combi Class Ventus3 M C8
8. Cernezzi Aldo Slovakia Combi Class DG 800b TI
9. Demmerer Heimo Austria Österreich Combi Class Ventus 3M OD
10. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
11. Doupal Lubomír Czech Republic Combi Class Ventus 2CXM LD
12. Downar Arkadiusz Downar Poland Combi Class ASG 29e 29L
13. Dul Tomasz Poland Combi Class JS3 MD TO
14. Fürješ Martin Slovakia Combi Class JS 3 3
15. Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A
16. Jagomägi Teet Estonia Combi Class JS-1C 56
17. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR
18. Janowitsch Wolfgang Austria Österreich Combi Class Ventus 3T WO
19. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class ASG 29 EMI
20. Kapuy Laszlo Hungary Magyarország Combi Class EB 29 HB
21. Kawa Sebastian Poland Combi Class Diana 3 FES GSS
22. Keher Ján Slovakia Combi Class Discus 18 m EF
23. Kessler Andreas Romania România Combi Class ASG 32Mi AK
24. Kollár Michal Kollár Slovakia Combi Class Arcus M TA3
25. Kornacki Łukasz Poland Combi Class ASG29 PL
26. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class AS 33 12
27. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class JS 1 ZF
28. Majewski Andrzej Poland Combi Class ASG29E 29
29. Miguel Schwan Austria Österreich Combi Class ASG29Es AY
30. Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM
31. Novak Ivan Czech Republic Combi Class ASG-29 QZ
32. Ősi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
33. Pánek Petr Czech Republic Combi Class JS 1 IGC
34. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Arcus M PV
35. SINDELY JANOS Hungary Magyarország Combi Class JS-1C/21M RZ
36. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
37. Staryszak Leszek Poland Combi Class ASG29E BG
38. Starytszak Karol Poland Combi Class ASG29E PES
39. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG 32 Mi MD
40. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class Nimbus 4DM XXL
41. Trešlová Hana Czech Republic Combi Class JS3 XM
42. Vainius Joris Lithuania Combi Class ASG 29 M7
43. Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-1c/18 DZ
44. Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE
45. Zimmermann Wolfgang Zimmermann Austria Österreich Combi Class Ventus3M WZ
46. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29E AR

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Toth Robert Hungary Magyarország 15m Class Ls6b 4L
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.