Flight Challenge Cup Gliding 2023 16.04. - 27.04.2023 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria Registrácia

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
110 20 105 61 69

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
2. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS-8b JB
3. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
4. Czeladzki Adam Poland 15m Class Duo Discus xlt POL
5. Divok Maroš Slovakia 15m Class DuoDiscus XT SNV
6. Doriat Aurélien France 15m Class LS8 P1
7. Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77
8. Herencic Bruno Croatia 15m Class Diana-2 FES BH
9. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2B CB
10. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
11. Julien Duboc France 15m Class Discus 2a JPA
12. Kévin Faur France 15m Class Ventus-2a IR
13. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX
14. Kornacki Łukasz Poland 15m Class Diana 2 RP
15. Kříž Lukáš Czech Republic 15m Class LS8 TBA
16. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15 N2
17. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class X X
18. MANFREDI Theo France 15m Class Lak 17a LE
19. Moravcova Barbora Czech Republic 15m Class LS8a 15m TBA
20. Novák Karel Czech Republic 15m Class TBA TBA
21. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 xx
22. Olivier Sven South Africa 15m Class tba tba
23. POP Victor-Alex Romania România 15m Class Discus 2a YB
24. Ratz Jan Czech Republic 15m Class Ventus a FW
25. Scarlat Norbert Romania România 15m Class Discus 2a TBA
26. SEIS Maximilian France 15m Class Discus 2a TBD
27. SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI
28. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
29. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T 700kg ZS
30. Tudor Ionut Romania România 15m Class Discus 2a YB
31. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
32. WALASEK MACIEJ Poland 15m Class LS6C KK
33. Wojciech Domański Poland 15m Class Ventus 2a PE
34. Woolley Adam Australia 15m Class Discus 2a TBA
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bajenaru Tudor Romania România Club Class LS4 8M
2. Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Discus b OS
3. Bartczak Przemysław Poland Club Class SZD 55-1 CF
4. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip
5. Biedermann Joanna Poland Club Class . .
6. Biela Stanisław Poland Club Class SZD BS
7. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
8. Doupal Lubomír Czech Republic Club Class Asw24 LD
9. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
10. Ferenc Tamás Hungary Magyarország Club Class LS3 WL 1A
11. Flis Jacek Poland Club Class LS3-WL FLS
12. Franic Frane Croatia Club Class N/a N/a
13. Gerhard CIEPLY Poland Club Class ASW 19b GC
14. Gonczi / Újhelyi Peter / Balázs Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD
15. Hugo CORBILLE France Club Class LS7 AG
16. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class LS4 YL
17. Korom Attila Hungary Magyarország Club Class Asw20 MC
18. Kubiak Wojciech Poland Club Class Szd 55 W07
19. Łończuk Artur Poland Club Class Jantar Std 3 KM
20. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
21. Matkowski Christoph Poland Club Class Lak17B FES mini MA
22. Mészáros Máté Hungary Magyarország Club Class ASW-19 DB
23. Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L
24. Piskata Petra Czech Republic Club Class LS4 FP
25. Piskaty Slavomir Czech Republic Club Class Discus ok-5318
26. Rachwal Mariusz Poland Club Class Mini Nimbus HS 7 VI
27. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar TBA
28. Šabľa Martin Slovakia Club Class Discus b 70
29. Simion Alin Romania România Club Class Ls4-a Y2
30. Urbanczyk Olgierd Poland Club Class Janus A KI
31. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus B RX
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Andreas Kessler Romania România Combi Class ASG 32 Mi AK
2. Bartoník Oldřich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3
3. Centka Janusz Poland Combi Class ASH 25Mi 26m I
4. Dul Tomasz Poland Combi Class Js3 TO
5. Goretzki Bernd Germany Combi Class Ventus 3M C8
6. Granvig Dahl Jan Denmark Combi Class Ventus 2CM HX
7. Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A
8. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR
9. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS3 RES KOL
10. Kalmbach Klaus Kalmbach Germany Combi Class ArcusM TT
11. Kapuy Laszlo Hungary Magyarország Combi Class tbn tbn
12. Kawa Sebastian Poland Combi Class Diana 3 tbd
13. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class AS33 Es 12
14. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class TBA TBA
15. Kromka Jan Slovakia Combi Class Arcus M TA3
16. Mach David Czech Republic Combi Class TBA TBA
17. MAJEWSKI ANDRZEJ Poland Combi Class ASG 29E 29
18. Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM
19. Netušilová Alena Czech Republic Combi Class JS1 21m JX
20. Novak Ivan Czech Republic Combi Class ASG-29 QZ
21. Olivier Sven South Africa Combi Class ASG29E EMI
22. Osi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
23. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at 18m AK
24. Pechanec Marek Czech Republic Combi Class JS3 18m Q1
25. Pietraszkiewicz Dariusz Poland Combi Class DG808 VN
26. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Arcus M PV
27. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Ventus 3M EM
28. Réti István Hungary Magyarország Combi Class ASG29E IR
29. Sawczuk Marek Poland Combi Class ASG29-E MS
30. Sindely Janos Hungary Magyarország Combi Class JS-1 RZ
31. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG29E A2
32. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
33. Stefańczyk Arkadiusz Poland Combi Class TBD TBD
34. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ASG29e BB
35. Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-18C DZ
36. Verkuijl Jeroen Netherlands Combi Class MD-JS 3 RES JV
37. Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE
38. Zdzislaw Bednarczuk Poland Combi Class Js3 Jet ZB
39. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
40. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG 29E AR

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.