Flight Challenge Cup Gliding 2022 24.04. - 05.05.2022 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
120 0 118 118 2

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T ZS
2. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS 8 W8
3. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
4. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 AU
5. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class Discus 2 GX
6. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
7. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS-8b JB
8. Pavlík Jan Czech Republic 15m Class LS8 15m JW
9. Mach David Mach Czech Republic 15m Class JS 3 ZE
10. Moravcová Barbora Czech Republic 15m Class LS8 EU
11. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2B G6
12. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax XY
13. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX
14. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 15m DC
15. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2b V2
16. Czeladzki Adam Czeladzki Poland 15m Class Duo Discus XLT POL
17. SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI
18. Walasek Maciej Poland 15m Class LS6C KK
19. Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77
20. Błaszczyk Łukasz Poland 15m Class Diana 2 RP
21. Biela Stanisław Biela Poland 15m Class Diana 2 FES AV
22. Grabowski Łukasz Grabowski Poland 15m Class Discus 2a I
23. Czyż Judyta Poland 15m Class LS 8 LOT
24. Šnapko Karol Poland 15m Class Discus 2a Y
25. Scarlat Norbert Scarlat Romania România 15m Class Discus 2a Y1
26. Pop Victor Pop Romania România 15m Class Discus2a YB
27. Laho Benedikt Slovakia 15m Class Discus 2cT JH
28. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Kusbach Jiří Czech Republic Club Class KKB15E B
2. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
3. Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Discus b OS
4. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3-WL SN
5. Schneider Stefan Germany Club Class Std.-Cirrus KT
6. Sindermann Benedikt Germany Club Class LS1-f 1F
7. Gonczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD
8. Kassai Péter Hungary Magyarország Club Class Discus b wl 7W
9. Arday Daniel Hungary Magyarország Club Class ASW20 RZ
10. Tamulenas Andrius Lithuania Club Class LS-4 AT
11. Žostautas Domas Lithuania Club Class Jantar St. 3 B
12. Flis Jacek Poland Club Class LS3 FLS
13. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip
14. Mikołajczyk Jerzy Poland Club Class Ls 4 YL
15. Owsiany Krzysztof Poland Club Class Jantar Std.3 CU
16. Zdun Mikołaj Poland Club Class LS 3 PP
17. Siankowski Rafal Poland Club Class SZD-48.3 Jantar std 3 AA
18. Jarek Michaluk Poland Club Class Jantar 3 std LK
19. Ligwiński Piotr Poland Club Class ASW 24WL PL
20. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
21. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MRrrr
22. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
23. Pietraszkiewicz Dariusz Pietraszkiewicz Poland Club Class SZD55 SD
24. Biedermann Joanna Poland Club Class .LS 4 OG
25. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus KP
26. Domanski Wojtek Domanski Poland Club Class LS4 WW
27. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
28. Florkowski Lukasz Poland Club Class Jantar std ZSI
29. Wójcik Kamil Poland Club Class Ls4 WWI
30. Pawlicki Karol Poland Club Class Jantar Std 3 BK
31. Izdebski Wojciech Poland Club Class DG 101 G1
32. Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L
33. Kubiak Wojciech Poland Club Class SZD 55 W07
34. Ionut Tudor Romania România Club Class LS4 8M
35. Simion Alin Romania România Club Class LS4 Y2
36. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
37. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
38. Šabľa Martin Slovakia Club Class Discus 2 B 70
39. Stanković Staš Slovenia Club Class DG-101G GO
40. Dobre Bernard Dobre Slovenia Club Class DG300 PJ
41. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
42. Tornyai Jozsef United Kingdom Club Class LS 3 BYI
43. Milner Tim United Kingdom Club Class Ls3 LS5
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Janowitsch Wolfgang Austria Österreich Combi Class Ventus 3T WO
2. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Arcus M PV
3. Demmerer Heimo Austria Österreich Combi Class Ventus 3M OD
4. Miguel Schwan Austria Österreich Combi Class ASG29Es AY
5. Zimmermann Wolfgang Zimmermann Austria Österreich Combi Class Ventus3M WZ
6. Altrichter Paul Austria Österreich Combi Class Ventus2cxa AX
7. Doupal Lubomír Czech Republic Combi Class Ventus 2CXM LD
8. Bartoník Oldřich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3
9. Pánek Petr Czech Republic Combi Class JS 1 IGC
10. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class AS 33 12
11. Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM
12. Novak Ivan Czech Republic Combi Class ASG-29 QZ
13. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class JS 1 ZF
14. Trešlová Hana Czech Republic Combi Class JS3 XM
15. Jagomägi Teet Estonia Combi Class JS-1C 56
16. Bernd Goretzki Germany Combi Class Ventus3 M C8
17. Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE
18. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class Nimbus 4DM XXL
19. Atila Korom Ferenc Tamás Hungary Magyarország Combi Class Arcus T HUX
20. SINDELY JANOS Hungary Magyarország Combi Class JS-1C/21M RZ
21. Ősi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
22. Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A
23. Kapuy Laszlo Hungary Magyarország Combi Class EB 29 HB
24. Vainius Joris Lithuania Combi Class ASG 29 M7
25. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29E AR
26. Majewski Andrzej Poland Combi Class ASG29E 29
27. Dul Tomasz Poland Combi Class JS3 MD TO
28. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
29. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js3 MD ZB
30. Kornacki Łukasz Poland Combi Class ASG29 PL
31. Downar Arkadiusz Downar Poland Combi Class ASG 29e 29L
32. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class ASG 29 EMI
33. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG 32 Mi MD
34. Staryszak Leszek Poland Combi Class ASG29E BG
35. Starytszak Karol Poland Combi Class ASG29E PES
36. Kawa Sebastian Poland Combi Class Diana 3 FES GSS
37. Kessler Andreas Romania România Combi Class ASG 32Mi AK
38. Kollár Michal Kollár Slovakia Combi Class Arcus M TA3
39. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR
40. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3fes LB
41. Fürješ Martin Slovakia Combi Class JS 3 3
42. Keher Ján Slovakia Combi Class Discus 18 m EF
43. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
44. Beláková Gabriela Slovakia Combi Class Ventus 3 CAT
45. Cernezzi Aldo Slovakia Combi Class DG 800b TI
46. Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-1c/18 DZ

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Toth Robert Hungary Magyarország 15m Class Ls6b 4L
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.