Flight Challenge Cup Gliding 2023 16.04. - 27.04.2023 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria Registrácia

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
110 20 105 61 69

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Kornacki Łukasz Poland 15m Class Diana 2 RP
2. SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI
3. Herencic Bruno Croatia 15m Class Diana-2 FES BH
4. Woolley Adam Australia 15m Class Discus 2a TBA
5. Scarlat Norbert Romania România 15m Class Discus 2a TBA
6. Tudor Ionut Romania România 15m Class Discus 2a YB
7. POP Victor-Alex Romania România 15m Class Discus 2a YB
8. Julien Duboc France 15m Class Discus 2a JPA
9. SEIS Maximilian France 15m Class Discus 2a TBD
10. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
11. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T 700kg ZS
12. Czeladzki Adam Poland 15m Class Duo Discus xlt POL
13. Divok Maroš Slovakia 15m Class DuoDiscus XT SNV
14. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15 N2
15. MANFREDI Theo France 15m Class Lak 17a LE
16. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
17. Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77
18. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 xx
19. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS-8b JB
20. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
21. WALASEK MACIEJ Poland 15m Class LS6C KK
22. Kříž Lukáš Czech Republic 15m Class LS8 TBA
23. Doriat Aurélien France 15m Class LS8 P1
24. Moravcova Barbora Czech Republic 15m Class LS8a 15m TBA
25. Olivier Sven South Africa 15m Class tba tba
26. Novák Karel Czech Republic 15m Class TBA TBA
27. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
28. Wojciech Domański Poland 15m Class Ventus 2a PE
29. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX
30. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2B CB
31. Ratz Jan Czech Republic 15m Class Ventus a FW
32. Kévin Faur France 15m Class Ventus-2a IR
33. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class X X
34. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Biedermann Joanna Poland Club Class . .
2. Gerhard CIEPLY Poland Club Class ASW 19b GC
3. Mészáros Máté Hungary Magyarország Club Class ASW-19 DB
4. Korom Attila Hungary Magyarország Club Class Asw20 MC
5. Doupal Lubomír Czech Republic Club Class Asw24 LD
6. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
7. Piskaty Slavomir Czech Republic Club Class Discus ok-5318
8. Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Discus b OS
9. Šabľa Martin Slovakia Club Class Discus b 70
10. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar TBA
11. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip
12. Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L
13. Łończuk Artur Poland Club Class Jantar Std 3 KM
14. Urbanczyk Olgierd Poland Club Class Janus A KI
15. Gonczi / Újhelyi Peter / Balázs Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD
16. Matkowski Christoph Poland Club Class Lak17B FES mini MA
17. Ferenc Tamás Hungary Magyarország Club Class LS3 WL 1A
18. Flis Jacek Poland Club Class LS3-WL FLS
19. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class LS4 YL
20. Piskata Petra Czech Republic Club Class LS4 FP
21. Bajenaru Tudor Romania România Club Class LS4 8M
22. Simion Alin Romania România Club Class Ls4-a Y2
23. Hugo CORBILLE France Club Class LS7 AG
24. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus B RX
25. Rachwal Mariusz Poland Club Class Mini Nimbus HS 7 VI
26. Franic Frane Croatia Club Class N/a N/a
27. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
28. Biela Stanisław Poland Club Class SZD BS
29. Kubiak Wojciech Poland Club Class Szd 55 W07
30. Bartczak Przemysław Poland Club Class SZD 55-1 CF
31. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Kromka Jan Slovakia Combi Class Arcus M TA3
2. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR
3. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Arcus M PV
4. Kalmbach Klaus Kalmbach Germany Combi Class ArcusM TT
5. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class AS33 Es 12
6. MAJEWSKI ANDRZEJ Poland Combi Class ASG 29E 29
7. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG 29E AR
8. Andreas Kessler Romania România Combi Class ASG 32 Mi AK
9. Novak Ivan Czech Republic Combi Class ASG-29 QZ
10. Sawczuk Marek Poland Combi Class ASG29-E MS
11. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG29E A2
12. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
13. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ASG29e BB
14. Réti István Hungary Magyarország Combi Class ASG29E IR
15. Olivier Sven South Africa Combi Class ASG29E EMI
16. Centka Janusz Poland Combi Class ASH 25Mi 26m I
17. Osi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
18. Pietraszkiewicz Dariusz Poland Combi Class DG808 VN
19. Kawa Sebastian Poland Combi Class Diana 3 tbd
20. Bartoník Oldřich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3
21. Sindely Janos Hungary Magyarország Combi Class JS-1 RZ
22. Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-18C DZ
23. Netušilová Alena Czech Republic Combi Class JS1 21m JX
24. Dul Tomasz Poland Combi Class Js3 TO
25. Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A
26. Pechanec Marek Czech Republic Combi Class JS3 18m Q1
27. Zdzislaw Bednarczuk Poland Combi Class Js3 Jet ZB
28. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS3 RES KOL
29. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at 18m AK
30. Verkuijl Jeroen Netherlands Combi Class MD-JS 3 RES JV
31. Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM
32. Mach David Czech Republic Combi Class TBA TBA
33. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class TBA TBA
34. Stefańczyk Arkadiusz Poland Combi Class TBD TBD
35. Kapuy Laszlo Hungary Magyarország Combi Class tbn tbn
36. Granvig Dahl Jan Denmark Combi Class Ventus 2CM HX
37. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
38. Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE
39. Goretzki Bernd Germany Combi Class Ventus 3M C8
40. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Ventus 3M EM

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.