Flight Challenge Cup Gliding 2022 24.04. - 05.05.2022 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
120 0 118 118 2

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z
2. Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77
3. SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI
4. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 AU
5. Biela Stanisław Biela Poland 15m Class Diana 2 FES AV
6. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX
7. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 15m DC
8. Moravcová Barbora Czech Republic 15m Class LS8 EU
9. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX
10. István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2B G6
11. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class Discus 2 GX
12. Grabowski Łukasz Grabowski Poland 15m Class Discus 2a I
13. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
14. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS-8b JB
15. Laho Benedikt Slovakia 15m Class Discus 2cT JH
16. Pavlík Jan Czech Republic 15m Class LS8 15m JW
17. Walasek Maciej Poland 15m Class LS6C KK
18. Czyż Judyta Poland 15m Class LS 8 LOT
19. Czeladzki Adam Czeladzki Poland 15m Class Duo Discus XLT POL
20. Błaszczyk Łukasz Poland 15m Class Diana 2 RP
21. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2b V2
22. Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS 8 W8
23. Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax XY
24. Šnapko Karol Poland 15m Class Discus 2a Y
25. Scarlat Norbert Scarlat Romania România 15m Class Discus 2a Y1
26. Pop Victor Pop Romania România 15m Class Discus2a YB
27. Mach David Mach Czech Republic 15m Class JS 3 ZE
28. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T ZS
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Sindermann Benedikt Germany Club Class LS1-f 1F
2. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
3. Šabľa Martin Slovakia Club Class Discus 2 B 70
4. Kassai Péter Hungary Magyarország Club Class Discus b wl 7W
5. Ionut Tudor Romania România Club Class LS4 8M
6. Siankowski Rafal Poland Club Class SZD-48.3 Jantar std 3 AA
7. Tamulenas Andrius Lithuania Club Class LS-4 AT
8. Kusbach Jiří Czech Republic Club Class KKB15E B
9. Žostautas Domas Lithuania Club Class Jantar St. 3 B
10. Pawlicki Karol Poland Club Class Jantar Std 3 BK
11. Tornyai Jozsef United Kingdom Club Class LS 3 BYI
12. Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC
13. Owsiany Krzysztof Poland Club Class Jantar Std.3 CU
14. Gonczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD
15. Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM
16. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip
17. Flis Jacek Poland Club Class LS3 FLS
18. Izdebski Wojciech Poland Club Class DG 101 G1
19. Stanković Staš Slovenia Club Class DG-101G GO
20. Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1
21. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus KP
22. Schneider Stefan Germany Club Class Std.-Cirrus KT
23. Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L
24. Jarek Michaluk Poland Club Class Jantar 3 std LK
25. Milner Tim United Kingdom Club Class Ls3 LS5
26. Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MRrrr
27. Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM
28. Biedermann Joanna Poland Club Class .LS 4 OG
29. Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Discus b OS
30. Dobre Bernard Dobre Slovenia Club Class DG300 PJ
31. Ligwiński Piotr Poland Club Class ASW 24WL PL
32. Zdun Mikołaj Poland Club Class LS 3 PP
33. Arday Daniel Hungary Magyarország Club Class ASW20 RZ
34. Pietraszkiewicz Dariusz Pietraszkiewicz Poland Club Class SZD55 SD
35. Wahlig Uwe Germany Club Class LS3-WL SN
36. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
37. Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY
38. Kubiak Wojciech Poland Club Class SZD 55 W07
39. Domanski Wojtek Domanski Poland Club Class LS4 WW
40. Wójcik Kamil Poland Club Class Ls4 WWI
41. Simion Alin Romania România Club Class LS4 Y2
42. Mikołajczyk Jerzy Poland Club Class Ls 4 YL
43. Florkowski Lukasz Poland Club Class Jantar std ZSI
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class AS 33 12
2. Majewski Andrzej Poland Combi Class ASG29E 29
3. Downar Arkadiusz Downar Poland Combi Class ASG 29e 29L
4. Fürješ Martin Slovakia Combi Class JS 3 3
5. Jagomägi Teet Estonia Combi Class JS-1C 56
6. Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A
7. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
8. Kessler Andreas Romania România Combi Class ASG 32Mi AK
9. Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM
10. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29E AR
11. Altrichter Paul Austria Österreich Combi Class Ventus2cxa AX
12. Miguel Schwan Austria Österreich Combi Class ASG29Es AY
13. Staryszak Leszek Poland Combi Class ASG29E BG
14. Ősi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
15. Bernd Goretzki Germany Combi Class Ventus3 M C8
16. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR
17. Beláková Gabriela Slovakia Combi Class Ventus 3 CAT
18. Bartoník Oldřich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3
19. Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ
20. Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-1c/18 DZ
21. Keher Ján Slovakia Combi Class Discus 18 m EF
22. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class ASG 29 EMI
23. Kawa Sebastian Poland Combi Class Diana 3 FES GSS
24. Kapuy Laszlo Hungary Magyarország Combi Class EB 29 HB
25. Atila Korom Ferenc Tamás Hungary Magyarország Combi Class Arcus T HUX
26. Pánek Petr Czech Republic Combi Class JS 1 IGC
27. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3fes LB
28. Doupal Lubomír Czech Republic Combi Class Ventus 2CXM LD
29. Vainius Joris Lithuania Combi Class ASG 29 M7
30. Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG 32 Mi MD
31. Demmerer Heimo Austria Österreich Combi Class Ventus 3M OD
32. Starytszak Karol Poland Combi Class ASG29E PES
33. Kornacki Łukasz Poland Combi Class ASG29 PL
34. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Arcus M PV
35. Novak Ivan Czech Republic Combi Class ASG-29 QZ
36. SINDELY JANOS Hungary Magyarország Combi Class JS-1C/21M RZ
37. Kollár Michal Kollár Slovakia Combi Class Arcus M TA3
38. Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE
39. Cernezzi Aldo Slovakia Combi Class DG 800b TI
40. Dul Tomasz Poland Combi Class JS3 MD TO
41. Janowitsch Wolfgang Austria Österreich Combi Class Ventus 3T WO
42. Zimmermann Wolfgang Zimmermann Austria Österreich Combi Class Ventus3M WZ
43. Trešlová Hana Czech Republic Combi Class JS3 XM
44. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class Nimbus 4DM XXL
45. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js3 MD ZB
46. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class JS 1 ZF

Náhradníci

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Toth Robert Hungary Magyarország 15m Class Ls6b 4L
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.