Flight Challenge Cup Gliding 2023 16.04. - 27.04.2023 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria Registrácia

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
110 20 105 61 69

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Woolley Adam Australia 15m Class Discus 2a TBA
2. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
3. Moravcova Barbora Czech Republic 15m Class LS8a 15m TBA
4. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
5. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX
6. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T 700kg ZS
7. SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI
8. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
9. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2B CB
10. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 xx
11. Scarlat Norbert Romania România 15m Class Discus 2a TBA
12. WALASEK MACIEJ Poland 15m Class LS6C KK
13. Tudor Ionut Romania România 15m Class Discus 2a YB
14. POP Victor-Alex Romania România 15m Class Discus 2a YB
15. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
16. Wojciech Domański Poland 15m Class Ventus 2a PE
17. Kornacki Łukasz Poland 15m Class Diana 2 RP
18. Herencic Bruno Croatia 15m Class Diana-2 FES BH
19. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class X X
20. MANFREDI Theo France 15m Class Lak 17a LE
21. Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77
22. Olivier Sven South Africa 15m Class tba tba
23. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15 N2
24. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
25. Divok Maroš Slovakia 15m Class DuoDiscus XT SNV
26. Ratz Jan Czech Republic 15m Class Ventus a FW
27. Czeladzki Adam Poland 15m Class Duo Discus xlt POL
28. Kříž Lukáš Czech Republic 15m Class LS8 TBA
29. Julien Duboc France 15m Class Discus 2a JPA
30. SEIS Maximilian France 15m Class Discus 2a TBD
31. Novák Karel Czech Republic 15m Class TBA TBA
32. Kévin Faur France 15m Class Ventus-2a IR
33. Doriat Aurélien France 15m Class LS8 P1
34. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS-8b JB
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Kubiak Wojciech Poland Club Class Szd 55 W07
2. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
3. Gonczi / Újhelyi Peter / Balázs Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD
4. Matkowski Christoph Poland Club Class Lak17B FES mini MA
5. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
6. Mészáros Máté Hungary Magyarország Club Class ASW-19 DB
7. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip
8. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class LS4 YL
9. Simion Alin Romania România Club Class Ls4-a Y2
10. Korom Attila Hungary Magyarország Club Class Asw20 MC
11. Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L
12. Bajenaru Tudor Romania România Club Class LS4 8M
13. Biedermann Joanna Poland Club Class . .
14. Ferenc Tamás Hungary Magyarország Club Class LS3 WL 1A
15. Flis Jacek Poland Club Class LS3-WL FLS
16. Doupal Lubomír Czech Republic Club Class Asw24 LD
17. Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Discus b OS
18. Urbanczyk Olgierd Poland Club Class Janus A KI
19. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
20. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus B RX
21. Rachwal Mariusz Poland Club Class Mini Nimbus HS 7 VI
22. Franic Frane Croatia Club Class N/a N/a
23. Šabľa Martin Slovakia Club Class Discus b 70
24. Piskata Petra Czech Republic Club Class LS4 FP
25. Piskaty Slavomir Czech Republic Club Class Discus ok-5318
26. Łończuk Artur Poland Club Class Jantar Std 3 KM
27. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar TBA
28. Gerhard CIEPLY Poland Club Class ASW 19b GC
29. Biela Stanisław Poland Club Class SZD BS
30. Bartczak Przemysław Poland Club Class SZD 55-1 CF
31. Hugo CORBILLE France Club Class LS7 AG
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bartoník Oldřich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3
2. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class AS33 Es 12
3. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at 18m AK
4. Sawczuk Marek Poland Combi Class ASG29-E MS
5. Dul Tomasz Poland Combi Class Js3 TO
6. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG29E A2
7. Sindely Janos Hungary Magyarország Combi Class JS-1 RZ
8. Osi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
9. Andreas Kessler Romania România Combi Class ASG 32 Mi AK
10. Stefańczyk Arkadiusz Poland Combi Class TBD TBD
11. Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE
12. Goretzki Bernd Germany Combi Class Ventus 3M C8
13. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ASG29e BB
14. Kalmbach Klaus Kalmbach Germany Combi Class ArcusM TT
15. Centka Janusz Poland Combi Class ASH 25Mi 26m I
16. MAJEWSKI ANDRZEJ Poland Combi Class ASG 29E 29
17. Zdzislaw Bednarczuk Poland Combi Class Js3 Jet ZB
18. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Arcus M PV
19. Réti István Hungary Magyarország Combi Class ASG29E IR
20. Granvig Dahl Jan Denmark Combi Class Ventus 2CM HX
21. Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A
22. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Ventus 3M EM
23. Kromka Jan Slovakia Combi Class Arcus M TA3
24. Mach David Czech Republic Combi Class TBA TBA
25. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR
26. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class TBA TBA
27. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
28. Pietraszkiewicz Dariusz Poland Combi Class DG808 VN
29. Kapuy Laszlo Hungary Magyarország Combi Class tbn tbn
30. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
31. Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM
32. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS3 RES KOL
33. Verkuijl Jeroen Netherlands Combi Class MD-JS 3 RES JV
34. Novak Ivan Czech Republic Combi Class ASG-29 QZ
35. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG 29E AR
36. Kawa Sebastian Poland Combi Class Diana 3 tbd
37. Netušilová Alena Czech Republic Combi Class JS1 21m JX
38. Pechanec Marek Czech Republic Combi Class JS3 18m Q1
39. Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-18C DZ
40. Olivier Sven South Africa Combi Class ASG29E EMI

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.