Flight Challenge Cup Gliding 2024 14.04. - 25.04.2024 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria Registrácia

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
110 0 97 24 86

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Szczerba Andrzej Poland 15m Class DIANA -2 FES AI
2. Błaszczyk Łukasz Poland 15m Class TBD TBD
3. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 15m DC
4. Walasek Maciej Poland 15m Class LS6C KK
5. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
6. Tornyai Jozsef United Kingdom 15m Class ASW-20 J
7. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T 700kg ZS
8. Simion Alin Romania România 15m Class Discus 2a YB
9. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX
10. Pop Victor-Alex Romania România 15m Class DuoDiscus MI
11. Scarlat Norbert Romania România 15m Class Discus 2a Y1
12. Tudor Ionut Romania România 15m Class Discus 2a YA
13. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2bx CB
14. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class LS8 W8
15. Kowalski Maciej Poland 15m Class Discus 2a Y
16. Kaczorowski Jakub Poland 15m Class LS8 LOT
17. Moravcová Barbora Czech Republic 15m Class LS8a 15m TBA
18. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 xx
19. Redondo Bastien France 15m Class TBD TBD
20. Laho Benedikt Slovakia 15m Class Discus 2cT JH
21. Kawa Sebastian Poland 15m Class Diana 2 ZJ
22. Fischer Michael Germany 15m Class Nimbus 4M LD
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 FILIP
2. Mikołajczyk Jerzy Poland Club Class Ls 4 YL
3. Korom Attila Hungary Magyarország Club Class ASW20 MC
4. Arkadiusz Bajura Poland Club Class Mini Nimbus C CC
5. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus B RX
6. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar JI
7. Chyla Lukasz Poland Club Class LS-4 MO
8. Kowalczyk Tomasz Poland Club Class Jantar std 3 JP2
9. Chabora Aneta Poland Club Class Jantar std. B
10. Hynek Tomáš Czech Republic Club Class ASW-20C VW
11. Šabľa Martin Slovakia Club Class ASW20 IKW
12. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
13. Herbreder Marek Poland Club Class szd-55 TK
14. Owsiany Krzysztof Poland Club Class Pegase 101A KG
15. Bajenaru Tudor Romania România Club Class LS4-A TBA
16. Kassai Péter Hungary Magyarország Club Class Discus b 7w
17. Pop Darius Romania România Club Class Ls-4a Y2
18. Durda Filip Poland Club Class Discus CS T71
19. Yermakov Roman Ukraine Україна Club Class SZD-48-3 Jantar Std. 3 RY
20. Rachwal Mariusz Poland Club Class Mini Nimbus VI
21. NICOLAS Omaël France Club Class Ls-4 V16
22. Poulain de Saint Pere Malo France Club Class LS4 TBD
23. Csonka Istvan Hungary Magyarország Club Class PIK30 LI
24. Gönczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus C fix gear DD
25. Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L
26. Mészáros Máté Hungary Magyarország Club Class ASW-19 B DB
27. Ogonowski Andrzej Poland Club Class Ls4 OG
28. Biedermann Joanna Poland Club Class . .
29. Niewiadomy Marek Poland Club Class Jantar Std 2 BB
30. Czigler Elek Hungary Magyarország Club Class ASW 20 NY
31. Caudrelier Nicolas France Club Class ASW20C VL
32. Louis Janzam France Club Class ASW-24 WL 69
33. Alexandre Fierain France Club Class ASW20 WE
34. Lata Philippe France Club Class ASW20C LT
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Toth Robert Hungary Magyarország Combi Class Arcus T HUX
2. Paepke Jan Slovakia Combi Class Lak-17at 18m/WL AK
3. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2
4. Bernhard Nicolas France Combi Class HPH TWINSHARK NB
5. Kessler Andreas Romania România Combi Class ASG32 Mi 800 kg AK
6. Kornel Negro Hungary Magyarország Combi Class As33 Es GPS
7. DUL TOMASZ Poland Combi Class JS-3 JET TO
8. Goretzki Bernd Germany Combi Class Ventus 3M C8
9. Kankare Nuutti Finland Combi Class Ventus 3FS 3F
10. Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3f LB
11. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Ventus 3M EM
12. Stefańczyk Arkadiusz Poland Combi Class Ventus 3M ST
13. Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE
14. Majewski Andrzej Poland Combi Class ASG29E 29
15. Sindely Janos Hungary Magyarország Combi Class JS-1 / 18m RZ
16. Ősi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
17. István Réti Hungary Magyarország Combi Class ASG 29 E IR
18. Doupal Lubomír Czech Republic Combi Class ArcusM LD
19. Olivier Sven South Africa Combi Class tba tba
20. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ASG29e BB
21. Staryszak Leszek Poland Combi Class ASG29E BG
22. Frąckowiak Paweł Poland Combi Class LAK17Bfes 77
23. Bartonik Oldrich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3
24. Kusbach Jiří Czech Republic Combi Class Diana3 FES B
25. Gintzel Björn Germany Combi Class ASG32 800 kg TBD
26. Pánek Petr Czech Republic Combi Class JS-1b JET IGC
27. Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js3 Jet ZB
28. Sawczuk Marek Poland Combi Class ASG-29E MS
29. Pietraszkiewicz Dariusz Poland Combi Class DG808C VN
30. Miklos Taglieber Laszlo Kapuy Hungary Magyarország Combi Class EB29D HB
31. Bano Laszlo István Hungary Magyarország Combi Class Ventus 2 cxt GE
32. Piotrowska Anna Poland Combi Class ASG29E HE
33. Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-1c DZ
34. Mach David Czech Republic Combi Class Tba Tba
35. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class JS3 RES Q1
36. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class TBA TBA
37. Centka Janusz Poland Combi Class ASG32 Mi MD
38. Kahler Christoph Germany Combi Class ASH 25E HB
39. Fischer Michael Germany Combi Class Nimbus 4M LD
40. Patt Alexander Germany Combi Class Ventus 2cM 42
41. Gliese Jan-Philipp Germany Combi Class Ventus 3M JG

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.