Flight Challenge Cup Gliding 2023 16.04. - 27.04.2023 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria Registrácia

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
110 20 105 61 69

Riadni pretekári

15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77
2. Olivier Sven South Africa 15m Class tba tba
3. Kusbach Jiří Czech Republic 15m Class KKB15 N2
4. Divok Maroš Slovakia 15m Class DuoDiscus XT SNV
5. Ratz Jan Czech Republic 15m Class Ventus a FW
6. Kříž Lukáš Czech Republic 15m Class LS8 TBA
7. Julien Duboc France 15m Class Discus 2a JPA
8. SEIS Maximilian France 15m Class Discus 2a TBD
9. Novák Karel Czech Republic 15m Class TBA TBA
10. Kévin Faur France 15m Class Ventus-2a IR
11. Doriat Aurélien France 15m Class LS8 P1
12. Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS-8b JB
13. Woolley Adam Australia 15m Class Discus 2a TBA
14. Blaszczyk Lukasz Poland 15m Class TBD TBD
15. Moravcova Barbora Czech Republic 15m Class LS8a 15m TBA
16. Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB
17. Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX
18. Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T 700kg ZS
19. SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI
20. Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 DC
21. Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2B CB
22. Trešlová Jana Czech Republic 15m Class XXXX XX
23. Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 xx
24. Scarlat Norbert Romania România 15m Class Discus 2a TBA
25. WALASEK MACIEJ Poland 15m Class LS6C KK
26. Czeladzki Adam Poland 15m Class Duo Discus xlt POL
27. Tudor Ionut Romania România 15m Class Discus 2a YB
28. POP Victor-Alex Romania România 15m Class Discus 2a YB
29. Jarysz Piotr Poland 15m Class Ls6a BB
30. Wojciech Domański Poland 15m Class Ventus 2a PE
31. Kornacki Łukasz Poland 15m Class Diana 2 RP
32. Herencic Bruno Croatia 15m Class Diana-2 FES BH
33. Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class X X
34. MANFREDI Theo France 15m Class Lak 17a LE
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Flis Jacek Poland Club Class LS3-WL FLS
2. Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Discus b OS
3. Urbanczyk Olgierd Poland Club Class Janus A KI
4. Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK
5. Rachwal Mariusz Poland Club Class Mini Nimbus HS 7 VI
6. Franic Frane Croatia Club Class N/a N/a
7. Šabľa Martin Slovakia Club Class Discus b 70
8. Piskata Petra Czech Republic Club Class LS4 FP
9. Piskaty Slavomir Czech Republic Club Class Discus ok-5318
10. Łończuk Artur Poland Club Class Jantar Std 3 KM
11. Rasimavicius Vytautas Lithuania Club Class Jantar TBA
12. Gerhard CIEPLY Poland Club Class ASW 19b GC
13. Biela Stanisław Poland Club Class SZD BS
14. Bartczak Przemysław Poland Club Class SZD 55-1 CF
15. Hugo CORBILLE France Club Class LS7 AG
16. Kubiak Wojciech Poland Club Class Szd 55 W07
17. Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30
18. Doupal Lubomír Czech Republic Club Class Asw24 LD
19. Gonczi / Újhelyi Peter / Balázs Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD
20. Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus B RX
21. Matkowski Christoph Poland Club Class Lak17B FES mini MA
22. Downar Arkadiusz Poland Club Class Pegase EM
23. Mészáros Máté Hungary Magyarország Club Class ASW-19 DB
24. Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip
25. Jerzy Mikołajczyk Poland Club Class LS4 YL
26. Simion Alin Romania România Club Class Ls4-a Y2
27. Korom Attila Hungary Magyarország Club Class Asw20 MC
28. Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L
29. Bajenaru Tudor Romania România Club Class LS4 8M
30. Biedermann Joanna Poland Club Class . .
31. Ferenc Tamás Hungary Magyarország Club Class LS3 WL 1A
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Kromka Jan Slovakia Combi Class Arcus M TA3
2. Mach David Czech Republic Combi Class TBA TBA
3. Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR
4. Žnidaršič Luka Slovenia Combi Class Ventus 3 FES LZ
5. Pietraszkiewicz Dariusz Poland Combi Class DG808 VN
6. Kapuy Laszlo Hungary Magyarország Combi Class tbn tbn
7. Staryszak Leszek Poland Combi Class Asg29e BG
8. Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM
9. Jerzy Kolasinski Poland Combi Class JS3 RES KOL
10. Verkuijl Jeroen Netherlands Combi Class MD-JS 3 RES JV
11. Novak Ivan Czech Republic Combi Class ASG-29 QZ
12. Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG 29E AR
13. Granvig Dahl Jan Denmark Combi Class Ventus 2CM HX
14. Netušilová Alena Czech Republic Combi Class JS1 21m JX
15. Pechanec Marek Czech Republic Combi Class JS3 18m Q1
16. Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-18C DZ
17. Olivier Sven South Africa Combi Class ASG29E EMI
18. Bartoník Oldřich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3
19. Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class AS33 Es 12
20. Paepke Jan Germany Combi Class Lak-17at 18m AK
21. Sawczuk Marek Poland Combi Class ASG29-E MS
22. Dul Tomasz Poland Combi Class Js3 TO
23. Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG29E A2
24. Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class TBA TBA
25. Sindely Janos Hungary Magyarország Combi Class JS-1 RZ
26. Osi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY
27. Andreas Kessler Romania România Combi Class ASG 32 Mi AK
28. Stefańczyk Arkadiusz Poland Combi Class TBD TBD
29. Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE
30. Goretzki Bernd Germany Combi Class Ventus 3M C8
31. Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class ASG29e BB
32. Kalmbach Klaus Kalmbach Germany Combi Class ArcusM TT
33. Centka Janusz Poland Combi Class ASH 25Mi 26m I
34. MAJEWSKI ANDRZEJ Poland Combi Class ASG 29E 29
35. Zdzislaw Bednarczuk Poland Combi Class Js3 Jet ZB
36. Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Arcus M PV
37. Réti István Hungary Magyarország Combi Class ASG29E IR
38. Kawa Sebastian Poland Combi Class Diana 3 tbd
39. Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A
40. Polutnik Erazem Slovenia Combi Class Ventus 3M EM

Náhradníci

15m Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.