Flight Challenge Cup Gliding 2022 24.04. - 05.05.2022 Prievidza - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria
15m Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Biela Stanisław Biela Poland 15m Class Diana 2 FES AV Doma
Błaszczyk Łukasz Poland 15m Class Diana 2 RP Doma
Cink Miloslav Czech Republic 15m Class LS-8b JB Doma
Czech Dariusz Poland 15m Class Lak 19 15m DC Neštartoval
Czeladzki Adam Czeladzki Poland 15m Class Duo Discus XLT POL Doma
Czyż Judyta Poland 15m Class LS 8 LOT Doma
Frackowiak Pawel Poland 15m Class LAK17Bfes 77 Doma
Grabowski Łukasz Grabowski Poland 15m Class Discus 2a I Doma
István Réti Hungary Magyarország 15m Class Ventus 2B G6 Neštartoval
Jaczkowski Konrad Poland 15m Class Ventus 2b V2 Doma
Klimašauskas Artūras Lithuania 15m Class Ventus 2b BX Doma
Laho Benedikt Slovakia 15m Class Discus 2cT JH Neštartoval
Loužecký Pavel Czech Republic 15m Class LS-8 FX Doma
Mach David Mach Czech Republic 15m Class JS 3 ZE Doma
Moravcová Barbora Czech Republic 15m Class LS8 EU Doma
Nováková Dana Czech Republic 15m Class LS-8 AU Pristátie v teréne
Pavlík Jan Czech Republic 15m Class LS8 15m JW Doma
Pluscauskas Marius Lithuania 15m Class Ventus 2ax XY Neštartoval
Pop Victor Pop Romania România 15m Class Discus2a YB Doma
Pretorius Dawid South Africa 15m Class LS8 1Z Pristátie v teréne
Scarlat Norbert Scarlat Romania România 15m Class Discus 2a Y1 Doma
Šnapko Karol Poland 15m Class Discus 2a Y Doma
SZCZERBA ANDRZEJ Poland 15m Class DIANA 2 FES AI Neštartoval
Toth Robert Hungary Magyarország 15m Class Ls6b 4L Neštartoval
Trešlová Jana Czech Republic 15m Class Discus 2 GX Doma
Trojan Pavel Czech Republic 15m Class Duo Discus T ZS Doma
Valečko Slavomír Czech Republic 15m Class Discus CS IYB Doma
Vepřeková Jana Czech Republic 15m Class LS 8 W8 Neštartoval
Walasek Maciej Poland 15m Class LS6C KK Doma
Club Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Arday Daniel Hungary Magyarország Club Class ASW20 RZ Neštartoval
Bajura Arkadiusz Poland Club Class Mini Nimbus C CC Doma
Balcárek Zdeněk Czech Republic Club Class Discus b OS Doma
Bendkowski Ryszard Poland Club Class Jantar std 2 Filip Neštartoval
Biedermann Joanna Poland Club Class .LS 4 OG Doma
Diklić Aleksandar Serbia and Montenegro Србија и Црна Гора Club Class DG100 30 Pristátie v teréne
Dobre Bernard Dobre Slovenia Club Class DG300 PJ Doma
Domanski Wojtek Domanski Poland Club Class LS4 WW Doma
Flis Jacek Poland Club Class LS3 FLS Doma
Florkowski Lukasz Poland Club Class Jantar std ZSI Doma
Gonczi Peter Hungary Magyarország Club Class Janus C FG DD Doma
Ionut Tudor Romania România Club Class LS4 8M Doma
Izdebski Wojciech Poland Club Class DG 101 G1 Pristátie v teréne
Jarek Michaluk Poland Club Class Jantar 3 std LK Neštartoval
Kassai Péter Hungary Magyarország Club Class Discus b wl 7W Doma
Kaszczuk Agata Poland Club Class LS 1 F MRrrr Neštartoval
Kotarski Krzysztof Poland Club Class ASW-19B J1 Doma
Kubiak Wojciech Poland Club Class SZD 55 W07 Doma
Kusbach Jiří Czech Republic Club Class KKB15E B Doma
Ligwiński Piotr Poland Club Class ASW 24WL PL Doma
Marek Herbreder Poland Club Class SZD-55 TK Doma
Mikołajczyk Jerzy Poland Club Class Ls 4 YL Doma
Milner Tim United Kingdom Club Class Ls3 LS5 Doma
Motyka Lumír Czech Republic Club Class LS1f EM Doma
Olivier Sven South Africa Club Class Std Cirrus UY Doma
Owsiany Krzysztof Poland Club Class Jantar Std.3 CU Neštartoval
Pachla Ryszard Poland Club Class Jantar STD 2 L Doma
Pawlicki Karol Poland Club Class Jantar Std 3 BK Doma
Pietraszkiewicz Dariusz Pietraszkiewicz Poland Club Class SZD55 SD Neštartoval
Šabľa Martin Slovakia Club Class Discus 2 B 70 Doma
Schneider Stefan Germany Club Class Std.-Cirrus KT Neštartoval
Siankowski Rafal Poland Club Class SZD-48.3 Jantar std 3 AA Doma
Sidor Juraj Slovakia Club Class Std. Cirrus NM Doma
Simion Alin Romania România Club Class LS4 Y2 Doma
Sindermann Benedikt Germany Club Class LS1-f 1F Neštartoval
Stanković Staš Slovenia Club Class DG-101G GO Neštartoval
Tamulenas Andrius Lithuania Club Class LS-4 AT Neštartoval
Tornyai Jozsef United Kingdom Club Class LS 3 BYI Pristátie v teréne
Wahlig Uwe Germany Club Class LS3-WL SN Doma
Wójcik Kamil Poland Club Class Ls4 WWI Doma
Wujczak Stanislaw Poland Club Class Mini Nimbus KP Doma
Zdun Mikołaj Poland Club Class LS 3 PP Doma
Žostautas Domas Lithuania Club Class Jantar St. 3 B Neštartoval
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Status
Altrichter Paul Austria Österreich Combi Class Ventus2cxa AX Neštartoval
Atila Korom Ferenc Tamás Hungary Magyarország Combi Class Arcus T HUX Doma
Bartoník Oldřich Czech Republic Combi Class Diana 3 FES D3 Neštartoval
Bednarczuk Zdzislaw Poland Combi Class Js3 MD ZB Doma
Beláková Gabriela Slovakia Combi Class Ventus 3 CAT Doma
Benedikt Lukas Slovakia Combi Class Ventus 3fes LB Doma
Bernd Goretzki Germany Combi Class Ventus3 M C8 Doma
Cernezzi Aldo Slovakia Combi Class DG 800b TI Neštartoval
Demmerer Heimo Austria Österreich Combi Class Ventus 3M OD Neštartoval
Divok Ján Slovakia Combi Class Discus 2cT DJ Doma
Doupal Lubomír Czech Republic Combi Class Ventus 2CXM LD Doma
Downar Arkadiusz Downar Poland Combi Class ASG 29e 29L Doma
Dul Tomasz Poland Combi Class JS3 MD TO Doma
Fürješ Martin Slovakia Combi Class JS 3 3 Doma
Hamar Zoltan Hungary Magyarország Combi Class JS3 7A Doma
Jagomägi Teet Estonia Combi Class JS-1C 56 Doma
Jakubčák Ľubík Slovakia Combi Class Arcus M CÁR Doma
Janowitsch Wolfgang Austria Österreich Combi Class Ventus 3T WO Doma
Jerzy Kolasinski Poland Combi Class ASG 29 EMI Doma
Kapuy Laszlo Hungary Magyarország Combi Class EB 29 HB Doma
Kawa Sebastian Poland Combi Class Diana 3 FES GSS Doma
Keher Ján Slovakia Combi Class Discus 18 m EF Doma
Kessler Andreas Romania România Combi Class ASG 32Mi AK Doma
Kollár Michal Kollár Slovakia Combi Class Arcus M TA3 Doma
Kornacki Łukasz Poland Combi Class ASG29 PL Pristátie v teréne
Krejčiřík Petr Czech Republic Combi Class AS 33 12 Doma
Krejcirik Radek Czech Republic Combi Class JS 1 ZF Doma
Majewski Andrzej Poland Combi Class ASG29E 29 Neštartoval
Miguel Schwan Austria Österreich Combi Class ASG29Es AY Doma
Motl Lubomír Czech Republic Combi Class Nimbus 4DM AM Doma
Novak Ivan Czech Republic Combi Class ASG-29 QZ Doma
Ősi Zsolt Hungary Magyarország Combi Class ASW22BLE BY Neštartoval
Pánek Petr Czech Republic Combi Class JS 1 IGC Doma
Pirker Herbert Austria Österreich Combi Class Arcus M PV Neštartoval
SINDELY JANOS Hungary Magyarország Combi Class JS-1C/21M RZ Doma
Smielkiewicz Andy Poland Combi Class ASG 29E A2 Doma
Staryszak Leszek Poland Combi Class ASG29E BG Doma
Starytszak Karol Poland Combi Class ASG29E PES Doma
Stefanczyk Arkadiusz Poland Combi Class ASG 32 Mi MD Doma
Szabadfi Botond Hungary Magyarország Combi Class Nimbus 4DM XXL Neštartoval
Trešlová Hana Czech Republic Combi Class JS3 XM Doma
Vainius Joris Lithuania Combi Class ASG 29 M7 Neštartoval
Verdev Jože Slovenia Combi Class JS-1c/18 DZ Doma
Weidlich Andre Germany Combi Class Ventus 3M TE Doma
Zimmermann Wolfgang Zimmermann Austria Österreich Combi Class Ventus3M WZ Neštartoval
Zube Gintas Lithuania Combi Class ASG29E AR Doma
Aeroklub letisko Prievidza
Letisková 8, 971 03, Prievidza, Slovakia
tel.: +421 46 543 06 11
tel.: +421 46 543 81 12 » info@aeroklub-prievidza.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.